הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 13-09-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

בסך הכול זהו היום הראשון בשבוע אבל אתם מרגישים שכל מה שבא לכם זה להישאר מתחת לשמיכה. זרימת האנרגיה נמוכה במקצת ולא צריך לעשות מזה דרמה. קחו את העניין בהומור. אתם זקוקים לחופשה. האם תוכלו להתאפק עד שתגיע הזדמנות מתאימה? במידה ולא- קחו יום חופש. זה מגיע לכם. הרקיע מייעץ לכם לפעול על פי שיקול דעתכם בלבד, מכיוון שממילא אתם תהיו אלה שתצטרכו לשאת בתוצאות לכאן או לשם.
לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים-"כי חסדך לנגד עיני והתהלכתי באמתך". כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

בדיקה פשוטה וקצרה תגלה לכם את המקור לעוגמת הנפש ששורה עליכם מאז שעות הבוקר. מבחינה פסיכולוגית נראה שעייפתם ועליכם רק להיות ערניים לעובדה זאת. אל תרפו עכשיו. לעיתים מתעורר בכם יצר הרס עצמי שעלול לטרוף את כול הקלפים ולהוריד לטמיון את כול העבודה הקשה שהשקעתם בבניית הביטחון העצמי. הרקיע מזהיר מפני שיקולים מוטעים.
לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים-"מכל מלמדי השכלתי כי עדותיך שיחה לי". כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

לאט לאט הדברים מסתדרים מאליהם ונרגעים ואתם מרגישים שאתם עולים על דרך המלך. אדם שהפיץ עליכם שמועות לא מחמיאות במיוחד, נעלם מהאופק באופן זמני לפחות. הדרישות שלכם ממערכת זוגית חדשה עולות בהתמדה. תרגיעו ותנו לעניינים להתפתח בקצב טבעי יותר. הרקיע מבשר על ניתוק מהשפעות קודמות ומכבלי העבר והליכה אל עתיד טוב יותר.
בקריאה לניבוי העתיד העושה שימוש במטוטלת אשר סביבה פזורים מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: זו תקופה חשובה בחייכם ואתם עומדים להיכנס אל נתיב אשר יתקיים זמן רב בחייכם, דווקא משום כך כדאי שתגלו זהירות בהחלטותיכם. במקביל, עלה בגורלכם מסר האומר: הפתרון לבעיה שמטרידה אתכם טמון בעולם החלומות שלכם, אל תתעלמו ממסרים המגיעים אליכם בחלום.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יש לכם נחת רוח אמיתית כתוצאה מצעד שנקטתם בו. הקשר הרומנטי מעניק לכם תמיכה משמעותית ביום בו אתם זקוקים להפגנה של תשומת לב וחיבה. הצורך באינטימיות ובאהבה בכמויות 'מסחריות' בא על סיפוקו. מי שלא נמצא בקשר עלול למצוא את עצמו מבודד. חפשו אוזן קשבת ידידותית. זה בסדר גם אם זה לא רומן של ממש. קחו בשתי ידיים את אשר העניקו לכם הרוחות, אינכם חייבים לחלוק בשללכם עם אלה שלא השקיעו.
בקריאה לניבוי העתיד העושה שימוש במטוטלת אשר סביבה פזורים מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: זהו זמן נפלא להגות בבעיה על רקע פסיכולוגי ולדון בה בחופשיות עם אדם בעל ניסיון בנושא או בתחום. במקביל, עלה בגורלכם מסר האומר: צפוי מזל גדול לאדם שאתם אוהבים, המזל ישפיע לטובה גם עליכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

המיקוד שלכם הוא על ענייני הבית והמשפחה. תזרמו עם זה ואל תנסו להגיע מסקנות מרחיקות לכת. זה לא הזמן לעשות חשבון נפש. השאירו את זה לסוף השבוע. פשוט תרפו. החופש והעצמאות שאתם חולמים עליהם, תלויים בעצם רק בכם, אבל בשלב זה קשה לכם לראות בצורה ברורה את מה שמתרחש. היו חכמים ונבונים מן הסובבים אתכם אך אל תחשפו זאת בפניהם.
בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של מכרה פחם: המסר הוא – יש לפשפש בנבכי העבר כדי להסיר את החסימות של ההווה. במקביל, זכיתם בקלף שני לבבות המבשר על אהבה יפה, טהורה, תמימה וזכה – כמו גם על שותפות מוצלחת.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום מוצלח במיוחד. כל מה שאתם צריכים נמצא ממש בהישג ידכם. אתם נוכחים לדעת בפעם המי יודע כמה שכאשר אתם סומכים על עצמכם, ההתרחשויות תופסות כיוון חיובי, ואילו כשאתם מחכים לאחרים שיעשו עבורכם את העבודה- הכול מתפספס. חברים אמיתיים יישארו לצידכם לאורך זמן אבל בגדול עדיף לא לערב עסקים ויחסים אישיים. הרקיע צופן לכם הצלחות הודות לכישורי פיקוד ומנהיגות.
בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של איילה: המסר הוא – באהבה, אין לחשוש מתגובותיו של הצד השני. אם אתם חוששים מפניו, הרי כדאי לשקול מחדש את העניין. במקביל, זכיתם בקלף תשעה לבבות המעודד אתכם לבצע פעולות העשויות להרנין את ליבכם, גם אם מישהו בסביבה אינו רווה נחת מהתנהגותכם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

השמרנות והביקורתיות שלכם גורמות לכם לבזבז זמן יקר מפז בוויכוחים ותמרוני כוחניות למרות שבעצם, גם לכם עצמכם כבר נמאס. במהלך היום אתם קולטים מה קורה ומצליחים להכניס את עצמכם לתלם. המצב משתפר באופן הדרגתי ולקראת הערב יורד עליכם מצב רוח טוב ממש. טוב שיש אנשים שאוהבים ומקבלים אתכם כפי שאתם. צפויה לכם הצלחה שהיא חומרית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הגשמי על פני הפן הרוחני.
בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת-מסרים, עלה בגורלכם קלף העולם: הקלף מייצג מצבים אשר איכשהו קשורים בחו"ל, כגון: אהוב לב המגיע מחו"ל או עסקים המתנהלים עם מדינות שמעבר לים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

קצת קשה לכם היום. אתם משקיעים מאמצים תכליתיים וממוקדים אבל יתכן כי המועד מאוחר מידי עבור הכיוון הספציפי שאליו אתם מתכווננים. יתכן כי היום לא ניתן להתגבר על המכשולים. יש לתפוס את הנקודה המדויקת בזמן ובמרחב אשר ממנה ניתן לתפוס כיוון אחר, יעיל יותר. יש לכם אלף ואחת סיבות להתחשבן עם העבר, אך זכרו כי המנצחים הגדולים של החיים מפנים עורף לעבר וממשיכים בדרכם.
בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת-מסרים, עלה בגורלכם קלף אביר הגביעים: הקלף מייצג מצבים אשר על פיהם אתם מרבים להגות, להרהר ולתכנן – אך לא ממש מגשימים או מוציאים אל הפועל.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

רכילות מרושעת שתגיע לאוזניכם מעכירה את מצב הרוח. נסו לא להקשיב לאנשים שמתעסקים בשטויות ומנסים להכפיש אחרים. עליכם לסמוך על האינטואיציה שלכם ולשפוט אחרים על פי הרגש ולא על פי אמות מידה של טיפוסים מפוקפקים וסיפורים שאתם שומעים עליהם. זהו עיתוי ממוזל ומבורך המציע לכם לזרום עם הקיים מבלי להתחשב ב"מה יגידו השכנים".
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה (הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך) עלה בגורלכם המסר הבא: ידע רוחני הוא משאב, וכמו כל משאב אחר, הוא מוגבל בגודלו. עשו הכול כדי להקדים את האחרים בהשגתו.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אנשים שזה מקרוב הכרתם מצליחים לתרום להרגשה הטובה שלכם בלי לגרום לכם לתחושה של ביקורת. כדאי לשמר מערכות יחסים אלה על ידי מפגשים תכופים. אתם תופסים שלווה וטוב לכם במסגרת אוהדת ותומכת. מצד שני, אל תכנסו לשאננות, הקשרים הללו אינם מהווים תחליף לזוגיות אמיתית שעדיין חסרה לכם מאוד. הרקיע רומז על עימות כלשהו שההיחלצות ממנו דורשת מכם וויתורים ופשרות. הוא מעודד גישה פייסנית.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה (הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך) עלה בגורלכם המסר הבא: אל תציבו לנגד עיניכם מטרה ברורה ומוגדרת. אם תנהגו כך, אתם עלולים להחמיץ את העינוגים הצפויים לכם בדרך אליה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

מישהו קרוב אליכם שופך את הלב ומבקש עצה מקצועית. היזהרו בדבריכם כדי שלא תמצאו את עצמכם על תקן של אשמים במידה והדברים לא יתפתחו לכיוונים הרצויים. בבית צפויה אווירה נעימה במיוחד. ארוחת ערב משותפת תגרום לכם להבין עד כמה המשפחה חשובה לכם. יופי של רעיון. הרקיע צופה לכם מזל והצלחה אך רומז כי פגם מטופש עלול להעכיר את האווירה.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה את פרי האננס: המסר הוא – מחזרים רבים מדי עלולים להוביל למצב של בלבול.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

כדאי לחשוב על הצעה רומנטית שקיבלתם גם אם היא לא נראית לכם בעלת פוטנציאל רב. שינוי צורת החשיבה שלכם יביא לכם אפשרות והזדמנות לחוויה שלא חלמתם עליה. תתכוננו נפשית לערב או לילה מרתקים. בתקופה זו יש לכם את הכישרון ליהנות מכל סיטואציה ולהוציא ממנה את המיטב. אז שיהיה בהצלחה. קחו בחשבון כי זהו עיתוי מוצלח מאוד המעניק לאהבה את החותם הרשמי והממוסד.בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אסל ושני דליים: המסר הוא – שלוט בסביבתך ואל תשתעבד לה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button