הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 02-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם מתנהגים באצילות, בנדיבות ובעדינות אין קץ כלפי אחרים. חבל שאינכם מפעילים את אותם העקרונות כלפי עצמכם. האם תמשיכו להוכיח לכול העולם שאתם חיים על פי פלנטה אחרת? מה זה נותן לכם? האווירה מתוחה. הגיע הזמן לפתוח את הפה. צפויה פרידה רומנטית, לפחות באופן זמני. צפויה לכם התחדשות גדולה ואתם תהיו מעורבים בהרצתו של מיזם חשוב.
מסר יומי למזל שלכם: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: אל תחששו מן האהבה רק משום שהיא מכילה בתוכה את זרע הפרידה: כל יש אנרגטי מכיל בתוכו את רגע הסיום שלו. זכרו כי תהום משתרעת בין שני הרים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

צפויים שיבושים בתוכניות לסוף השבוע. הודעה משמחת שתגיע מעיר קרובה תגרור בעקבותיה נסיעה למקום רחוק. יש לכם הזדמנות ללמוד דברים חדשים על עצמכם ועל נושא שמעניין אתכם מאוד. מוטב לצאת בערב מהבית. אם תישארו בין ארבע קירות, שום דבר טוב לא יקרה. ההרגשה האישית שלכם תהיה של דכדוך וחוסר אונים. טיפ: לצאת לבילוי. הגיע הזמן להפסיק להיסחף – השיגו לעצמכם מטרה חיובית והגשימו אותה.
מסר יומי למזל שלכם: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: אם תחדרו עמוק אל נפתוליו של התחום הרגיש והאינטימי, תצמח מתוככם אהבה באופן טבעי. אל תתביישו להתחבר עם משאלותיכם הכמוסות.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יום יצירתי ומרגש. אנרגיות של שמחה מגיעות אליכם מאי שם. אופטימיות מרחפת באוויר וסוף סוף אתם באמת מתחברים לתחושה פנימית של אושר. אתם פופולאריים מבחינה חברתית, מה שמבטיח סוף שבוע מצוין ומלא פעילויות. אין מה לדבר, מגיע לכם קצת נחת אחרי תקופה לא קלה שעברתם. לבריאות. לא משנה עד כמה תהיו החלטיים בביצוע משימותיכם, אנא היו דרוכים.
מסר יומי למזל שלכם: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הפיל: המסר הוא – אינכם בטוחים מה קרה אבל משהו מרגיש 'לא בסדר'.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

כדאי לכם לתכנן את המהלכים שלכם בצורה שקולה. אתם משקיעים הרבה אנרגיה בכיוונים שאינם מעניקים לכם בטחון כלכלי וזה בדיוק הדבר הדרוש לכם באמת. העתיד הלא ברור מכניס נימה של דריכות ביחסים עם בני המשפחה. נסו לשמור על פוזה רגועה. אחרי שתבדקו את המצב מכל צדדיו תוכלו לגבש תוכנית פעולה. תקופה של מזל הפכפך עומדת להסתיים ומעתה ואילך הדברים יכולים רק להשתפר.
מסר יומי למזל שלכם: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף האנטילופה: המסר הוא – חרדות פנימיות הקשורות למערכת היחסים ולמצבכם הכלכלי מתחברות לכלל עננה שחורה שמרחפת מעל ראשכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

התפקוד שלכם מצוין למרות שיש בלגאנים קלים מבחינה רגשית. האופטימיות שלכם עוזרת לכם בכל מצב. חיי החברה בפריחה של ממש. אדם אשר בשמו מופיעה האות ד' מספר לכם דברים מרגשים ומגלה לכם סודות הקשורים אליכם. בסוף השבוע הזה צפויה לכם חוויה רוחנית מיוחדת במינה. הפסיקו להתבשל בסיבות שגרמו לסיומה של פרשיה כלשהי, והביטו אל עבר העתיד הוורוד.
מסר יומי למזל שלכם: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 101.  מספר טוב ונפלא עבור אימהות חד-הוריות, כמו גם למנהלים עסק משפחתי.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום קצת מבולבל. מישהו שאתם סומכים עליו מאכזב. אתם אמורים לקבל דבר מה בתמורה למאמץ על שהשקעתם. במקום תמורה הולמת אתם מקבלים 'פירורים'. אתם קצת מבולבלים ולא ממש מבינים מה בעצם קרה. במקום להתרגז ולבזבז אנרגיות מיותרות, פשוט תעזבו את הסיטואציה העלובה הזאת ותמשיכו הלאה. יש סיבה לחגיגה אצלכם ואצל בני משפחתכם: מסירותכם מתחילה להניב פירות.
מסר יומי למזל שלכם: בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 22: הקלף מבשר על תקופה בה אתם זוכים באנרגיה רבה המאפשרת לכם לעסוק בחומים רבים ומגוונים, בעת ובעונה אחת.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

יום מתאים לחופשה או לבילוי בחיק הטבע. אתם לא ממש אוהבים לעשות דברים לבד, אך גם אם זאת הדרך היחידה לתפוס 'זמן איכות'- עשו זאת. הקשבה ללב תגלה פתרונות ודרכים יצירתיות למימוש עצמי. יום מתאים ליצירה ולכול מה שקשור לביטוי המאווים הפנימיים. זה הזמן להגות ולהוציא אל הפועל מגוון של רעיונות הקשורים לחו"ל.
מסר יומי למזל שלכם: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של מחרוזת פנינים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו האמת נמצאת במעמקים חבויים, אך עליכם לצלול אל תוך עצמכם על מנת לחשוף אותה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

חוסר אונים משתלט עליכם בגלל סכסוך במהלכו אתם נוכחים לדעת שבעצם אין לכם שליטה. אתם יכולים לסמוך רק על עצמכם והגיע הזמן שתפנימו עובדה זאת ולא תצפו ליותר מידי מבני הבית. העוצמה הפנימית שלכם תאפשר לכם לכונן מערכת יחסים חדשה המושתתת על שוויוניות וכבוד הדדי. הישג מכובד בפני עצמו. קחו אחריות על חיי הזוגיות שלכם ועשו משהו על-מנת להוציא אותם מתוך השגרה.
מסר יומי למזל שלכם: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של שור נוגח: הסמל מייצג מצב אשר לפיו הגיע הזמן לסגור חשבונות עם מישהו מן העבר, אך לא בדרך של נקמה אלא עם הרבה שכל.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

קשה לכם היום לחשוב בצורה עקבית ומסודרת. אתם לא מרוכזים וכל מי שנמצא בסביבה מרגיש בכך. גם אתם לא ממש מבינים מה קורה בשטח. מצב הרוח קצת פסימי אבל במהלך היום חלה התאוששות. היכולת המהירה שלכם להתאושש משפיעה לטובה על החברים ובני המשפחה. הזדמנות לביסוס קשרים פתוחים וכנים. אל תדחו הצעות חברתיות ובלייניות, רק משום שאתם כה מסורים להתחייבויותיכם.
מסר יומי למזל שלכם: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף כוכב מרקורי במזל בתולה: הקלף מבשר טובות עבור אלה מכם העוסקים ברפואה אלטרנטיבית, אך מזהיר מפני ביקורתיות יתירה כלפי עצמכם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם תורמים מזמנכם למען אחרים ולא תמיד מקבלים את אותו היחס בחזרה. זה הזמן להצהיר ולהגדיר מה הציפיות על מנת לא לפתח אכזבות. אם תתגברו על הקיבעון המחשבתי, המרובעות והשמרנות הטבעיים שלכם תוכלו לזכות בהזדמנות פז להיפתח לעולמות חדשים. טיפ: שנו את הגישה. הדעות שלכם יצאו מזמן מהאופנה. נסתם הגולל על צרות העבר – הדגש עתה הוא על העתיד ועל שאתם מפיקים ממנו.
מסר יומי למזל שלכם: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף כוכב מרקורי במזל שור: הקלף מעניק מזל גדול לעסקי נדל"ן שבכוונתכם לבצע, כמו כן הוא מבשר על תקופה טובה עבור אלה מכם העוסקים בעיצוב מכל סוג שהוא.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

הסובבים אתכם תומכים בכם למרות חילוקי דעות שמתגלים בשטח. עוטפים אתכם באהבה, נותנים לכם תשומת לב ופינוקים בלי סוף. רגעי חסד אלה נמשכים במשך כל היום. קשה לכם אולי לבטא תודה בקול רם, אבל יהיה נחמד אם תמצאו דרך אחרת לבטא את ההערכה שאתם רוחשים לקרובים לכם שטורחים כול כך כדי לרצות ולפנק. יש להשקיע בפעילות גופנית על מנת להיטיב עם המתרחש במישור הנפשי.
מסר יומי למזל שלכם: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: אם אתם ניצבים בפני פיתוי גדול, אל תשכחו את אשר מונח על כפות המאזניים. עשו את אשר ברצונכם לעשות אך זכרו כי לכל דבר יש מחיר.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אחרי שנפתר סכסוך עם אדם אשר בשמו מופיעה האות ל', אתם חולקים תחושות של שייכות וקירבה לבני המשפחה המורחבת. הגורם המשפיע עליכם ביותר הוא חוש הביקורת הפועל נגדכם. בעוד אתם לא מהססים להשתמש בכלי זה כלפי אחרים, הרי ברגע שכיוון החיצים מתהפך אתם נפגעים. טיפ: הפגינו רכות וחמלה. זה פשוט עובד! המזל פוקד אתכם לא רק לתענוגותיכם אלא גם לרווחתם של הסובבים אתכם. אל תשכחו לחלוק אותו עימם.
מסר יומי למזל שלכם: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: האירו את עצמכם ואל תדאגו לאחרים. אם אתם תהיו מוארים, הם כבר יבואו להסתופף בנגוהות האור אשר תבקענה מכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button