הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 02-07-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

 יש קשר מובהק בין מה שעובר עליכם היום ובין מה שקורה בעבודה. ככל שהמתח עולה, אתם פחות תקשורתיים. כדי לשבור את מעגל הקסמים, צריך לעשות פסק זמן. חופשה היא המלצה חמה! תבררו לעומק עם עצמכם מה הכי מפריע לכם ואז תטפלו בעניין זה. ראשון -ראשון ואחרון- אחרון. אל תתעסקו ביותר מנושא אחד בו זמנית. טיפ: קודם כל להציב גבולות ואז להתפשר.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת טכניקה צוענית, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה רשת דייגים: המסר הוא – מישהו שאתם מחבבים לא יתנגד שתעלוהו בחכתכם, ובלבד שיישמר כבודו העצמי.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

הרקיע יוצר מצב לפיו אתם עלולים להימצא בקצר רציני עם אהובי לב קבועים, ובמקביל יצוצו פיתויים הקשורים באובייקטים מסנוורים. הביטחון העצמי שלכם מדריך אתכם בכיוון הנכון. כסף יבוא בקלות – וילך בקלות. זו תקופה בה אין לאגור אלא יש לנהוג בנדיבות ואפילו בפזרנות מסוימת. חשיבות רבה נודעת עתה לתשורות, בין כמקבלים ובין כמעניקים.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת טכניקה צוענית, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של גלגל-רולטה: המסר הוא – גם אם אינכם מוכנים ליטול סיכונים, הרי שהעת בשלה לבצע הימור משמעותי.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

היום תהיו מעורבים בוויכוח שאיכשהו מתגלגל לענייני כספים. התסכול הוא הדדי וחבל לקלקל את תחושת ה-'ביחד' בגלל קשיים. הרעיון הכללי הוא לשתף. זאת כל החוכמה של להיות במערכת יחסים. נסו למתן את האווירה. בערב תהיה לכם הזדמנות ליזום פיוס. אל תפספסו אותה. לפנויים: אין זה יום מתאים ליציאה, בעיקר אם יש לכם קשיים כלכליים כרגע.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של יגואר: המסר הוא – תוכניותיכם עומדות להצליח בגדול אך כדאי שתזכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

בימים אלה יש לכם משיכה עזה להרפתקנים. אין גבולות למה שאתם מוכנים לעשות כדי לזכות באוזן קשבת. עליכם להתמקד במה שחשוב לכם ולא לבזבז את זמנכם על אנשים לא מתאימים ולא ממוקדים. מומלץ לפעול לחידוש שמחת החיים הפנימיים. אל תתנו את המפתח לאושר לאדם שעלול לאכזב. אל תחפזו להסיק מסקנות משמועות ומרסיסי שיחות. לא כל מי שמביא עימו ידיעות לוהטות מעוניין בטובתכם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של לווייתן: המסר הוא – חיי חברה פעילים, אינם צריכים לפגוע בצורך להתבודדות עם עצמכם ולהסתכלות פנימית. אתם חייבים זאת לעצמכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם נוהגים ביושר ובכנות כלפי אדם סמכותי ובעל השפעה, אולם יש לכם הרגשה שלא לגמרי מאמינים לכם. אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה מביכה כיוון שאין לכם הסברים מלאים. עליכם לנקוט בצעד דרסטי או לפחות להעלות לדיון את הספקות שיש לכם לגבי איכות התקשורת. הרגשנות עולה על גדותיה ומופיעה נטייה לתת אמון במילים חלקלקות ובהבטחות שאין עימן ממש.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – הנווד אינו מתעכב במקום כלשהו לאחר שמיצה בו את אפשרויותיו: יש זמנים בהם צריך לקום וללכת.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום עמוס ומעייף. מצב הרוח די גרוע. סערת הנפש וחוסר השקט ילוו אתכם מרבית שעות היום. אתם עלולים להגיב באימפולסיבית ולהיכנס לצרות עם אנשים בסביבה. אווירה של חוסר הבנה וקצרים בתקשורת. עשו מאמץ עילאי להימנע מעימותים. בשעות הערב צפויה הקלה. האנרגיה הקוסמית מצביעה על אדם קשיש, אולי הורה, אשר ישפיע לטובה על מסלול חייכם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – אין כל משגה מצידו של אדם התועה בדרך, לצאת ולחפש את עזרתו של אדם חכם ממנו.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

ספקות וחוסר החלטיות מלבים את תחושת חוסר הסיפוק שהתעוררתם איתה הבוקר הזה. זה מין יום שבו כדאי לשמור על פרופיל נמוך, מה שימנע טעויות במהלכים חשובים. מישהו בעבודה חותר תחתיכם וכדאי שתהיו ערניים ולא תגיבו לפרובוקציות. התחום הזוגי קצת מוזנח. אל תרגישו אשמים. הרקיע רומז על צורך בהתבודדות וחשבון נפש.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו חמישה הגביעים: המסר הוא – צפויים מזל והצלחה לאלה מכם העוסקים בתחומים שמטרתם להביא מזור ורפואה לזולת, אך נראה שאתם עסוקים בחציה הריק של הכוס, עד שאינכם מבחינים בדלת ההזדמנויות שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

שיחת טלפון מפתיעה תגיע היום. הבילוי המומלץ להיום הוא דווקא אירוע חברתי אליו הוזמנתם אך לא חשבתם ללכת. מפגש אקראי יוליד חברות חדשה. בתחום הקריירה צפויה התפתחות חיובית במידה ותדעו להציג את עניינכם בצורה הנכונה. אל תתנו לאנשים סביבכם למשוך אתכם לכיוונים לא רצויים לכם. האנרגיה הקוסמית רומזת על הישגים לאחר תקופה של מאמץ.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אביר החרבות: המסר הוא – צפוי מצב אשר לפיו יוטל עליכם לנקוט יוזמה ולהנהיג את הסובבים אתכם. נראה כי אתם מבזבזים אנרגיה על תוכניות ותכנונים, בעוד שהמציאות דורשת פעולה וביצועיזם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

 זה מין יום מוטרף שמתמרן את עצמו לקניות ולבזבוזים. בדרך כלל אתם לא מגזימים בכיוון של הוצאות כספים לא מבוקרות אבל היום ממש בא לכם להשתולל. מאידך, היזהרו לא להגזים כדי לא להסתבך עם השותפים לחיים ואחר כך –עם הבנק. אתם מרגישים צורך לפצות את עצמכם על חוסר שאתם חשים בתחומים אחרים. תנסו למצוא את המקור להרגשה הזאת במקום לגהץ את כרטיס האשראי. האינטואיציה שלכם במיטבה, אל תניחו לאחרים לדכא אותה.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אדם מפסל בחומר: המסר הוא – האנרגיות הקוסמיות תובעות מכם לעשות שימוש בכישרונכם היצירתי, אל תבזבזו את אשר טבוע בטבעכם האמיתי.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יום מתאים לאקשן, בדיוק כמו שאתם אוהבים. התעוררתם על הבוקר עם מרץ בלתי נדלה ונדמה שהיום אתם באמת מסוגלים להזיז הרים וגבעות. שמרו את האנרגיה החיובית לאורך כל היום. מישהו מהממונים עליכם יבחין ללא ספק בהספקים יוצאי הדופן. מעבר לזאת, נסו להקדיש זמן איכות לבן/ת הזוג. הם זקוקים לתשומת לב והרבה חום ואהבה. צפויה השתוקקות להארה רוחנית.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של פסל אפולו אל השמש: המסר הוא – צפויה לכם הצלחה עם ילידי מזלות האש: קשת, אריה וטלה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מנסים לשמור על יחסים תקינים עם כולם ונראה שאתם מצליחים יופי. חלוקה נכונה ויעילה של הזמן שלכם מאפשרת לכם להיות היום במספר רב של מקומות ולפזר הקשבה, נתינה ומילה טובה למספר לא מבוטל של אנשים. ההתרוצצות מחייבת אתכם להזניח קצת את הבית. נסו להשלים את החסר בסוף היום. צפוי מזל גדול בכל אשר תפנו.
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אם אתם חשים כי זיכרונות העבר מפריעים לכם בנתיב הרוחני, יש מקום לעצור ולסגור חשבונות פתוחים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

מישהו מבני הבית זקוק לתמיכה ואתם מצליחים להתעלות מעל הרגשות המעורבים שיש לכם באותו עניין ושומרים על אובייקטיביות. יש גם מי שגורם לכם למבוכה מסוימת בגלל התנהגותו והגיע הזמן לפתוח את הקלפים ולדבר על זה בגלוי. קחו בחשבון שעימות של ממש עלול להתפתח. ניתוק הקשר? רק במקרה שלא תהיה שום דרך אחרת. דברים חשובים המגיעים לאוזניכם, ישמשו אתכם כמידע רב ערך בעתיד.
בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תשכחו כי אין רע בעולם. לרע אין קיום עצמאי משלו, הוא רק היעדר של הטוב
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button