הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 09-06-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב מארס המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הכוכבים יופיטר וסטורן. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4. תופעה קוסמית עשויה להוליד תחושה של "אם אין אני לי – מי לי". קשר רומנטי גורם לכם להתנתק מחברים ישנים וזה חבל. אין לדעת מתי תזדקקו או תרצו את חברתם ואז אולי יהיה מאוחר מידי. הצורך החזק שהיה לכם באינטימיות ובגילויי אהבה נרגע. עם הזמן חשוב שתמצאו דרך לאזן בין כל הקשרים החברתיים שלכם. חיי חברה הם משהו שרק אתם תוכלו ליזום ולקיים. טיפ: לעשות במקום להתלונן.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב ונוס המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הירח ועם כוכב פלוטו. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 8. מצב הרוח לא משהו. אתם ממש רוצים להעמיק את המערכת האישית בה אתם מעורבים אבל זה לא הולך לכם כול כך בקלות, כך שאתם מתוסכלים. אל תגלשו להאשמות ואל תסתגרו במרירות. מן הסתם, אפשר למצוא פשרה מתקבלת על דעת כול הצדדים. אל תצפו שהצד השני ינחש את רגשותיכם. הניחו לבני הזוג את המרחב לו הם זקוקים: אפשר לאהוב מבלי לחנוק זה את זו ולהיפך.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב מרקורי המקיים עתה יחסים קוסמיים עם השמש ועם גזרת מזל גדי. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4. עליכם להשקיע זמן ולבדוק את יעילות הדרך בה אתם נוקטים. דברים לא יקרו מעצמם. אתם מוצאים את עצמכם עוברים בפתאומיות ממצב רוח מרומם לשקיעה חדה כלפי מטה. מוטב לבדוק מה קורה – ולעומק. בן/ת זוג יפתיע במחווה שתהווה גורם מעודד. אתם עומדים בפני החלטה לא קלה. נסו לבקש עזרה. יש דברים בעולם הנסתר שאתם מודעים לקיומם, אך אל תצפו מן הסובבים אתכם כי ירדו לסוף דעתכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא הירח המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הכוכבים ונוס ויופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 3. מישהו מבני המשפחה מפעיל עליכם לחץ ואתם מנסים להשתחרר בדרכים דיפלומטיות, מה שלא כל כך עוזר. יתכן כי תיאלצו לנקוט בצעדים דרסטיים שיגרמו לצד השני להיעלב. חשוב לנסות לא להרחיק את מי שרוצה להתקרב, למרות שהדבר נעשה בדרך פתלתלה ומעיקה למדי. האינטואיציה שלכם חדה ופולחת כתער, אך אל תסגירו לאחרים את שהיא גילתה לכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

גרם השמיים שמייצג אתכם הוא השמש המקיימת עתה יחסים קוסמיים עם כוכב מרקורי ועם גזרת מזל גדי . התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 4. יום נעים במיוחד. שיחת טלפון המגיעה אליכם מוקדם בבוקר מסמנת יום זה כמוצלח. זאת עקב תחושה טובה של פינוק, קבלה טוטלית ותמיכה על ידי אדם שחשוב לכם מאוד. יום מתאים לבילויים משותפים ולשיחות נפש שבדרך כלל אין לכם יותר מדי זמן עבורם. נסו לשתף בזמן האיכות שמתאפשר היום יותר מבן משפחה אחד. זכרו כי האמת אינה נחלתם של המשכילים, אלא של אלה אשר השכילו ללמוד מן הניסיון. התחברו עימם, וייטב לכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב מרקורי המקיים עתה יחסים קוסמיים עם השמש ועם גזרת מזל גדי. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4. היום אתם מרגישים עייפות. הכול נראה כאילו יוצא משליטה ונראה כאילו כולם כועסים עליכם. תוקפנות שמגיעה אליכם מבחוץ משקפת את רגשות הכעס שאתם מנסים לרסן מבפנים. נסו להתגבר על התסכולים ולבדוק אפשרויות לפעולה במקום להרגיש כמו קורבן. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על מזל ועל הצעה משתלמת. מישהו מספר לכם כי יש פתרון לבעיה שאתם מתלבטים בה. צפויה פגישה עם אדם ששרוי במצב דומה לשלכם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב ונוס המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הירח ועם כוכב פלוטו. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 8. אתם משתחררים מהלחץ ומרגישים חופשיים ובעלי יכולת להתמודד טוב יותר עם הבעיות השונות. העומס בעבודה צפוי לרדת והאווירה משתפרת. חוסר אמון באנשים סביבכם וחוסר אמונה שהמצב יכול להיות הרבה יותר טוב, חוסמים את הזרימה הטבעית של האנרגיה שאמורה להביא אליכם הצעות חיוביות בשפע. צפויה אנרגיה קוסמית המצביעה על טיפוסים מרגיזים שיבואו אליכם בטענות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב פלוטו המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הכוכבים אוראנוס וסטורן. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 4. יום מעיק במקצת בו אתם נאלצים להתמודד עם ניירת וחישובים אין סופיים. המצב הכלכלי מטריד אתכם ואתם מנסים לעשות סדר בבלגן. מוטב מאוחר מאשר אף פעם. למרות הקושי תצליחו לישר קו ולהסתדר. אין טעם לחשוש ולדאוג. המזל מאיר לכם פנים. גם בכיוון הרומנטי צפויים שינויים חיוביים צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על התגשמות משאלות.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב יופיטר המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הכוכבים נפטון ופלוטו. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 8. בסך הכול אתם רוצים לזכות בהכרה של הסובבים אתכם ולקבל כמה מילים טובות. זה לא ממש מתאפשר כי איכשהו משהו משתבש. גלו התחשבות בזולת בצורה קצת יותר פעילה. התרחקו ממניפולציות ומרכילות. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על הצלחה בתחומים יצירתיים. זה לא יום להרפתקאות אך אם החלטתם להטיל עוגן מספינת האהבה שלכם, נפלתם על עיתוי הולם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב סטורן המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הכוכבים ונוס ויופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 3. אתם נוטים לגלוש לעולם הפנטזיה ולחשוב שתצליחו למרות כל הסיכויים. היום ייווצרו מצבים שיוכיחו לכם שהמצב לא ממש משביע רצון ויש צורך דחוף לנקוט בכמה שינויים. אל תדחו למחר את מה שניתן לעשות היום. הקושי שלכם לתפקד במהלך היום נעוץ בבעיה רגשית. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על אנשים המקנאים בכם. מישהו שאינכם מחבבים זורק מילים שמקוממות אתכם. הוא לא מכוון אליכם אלא אל גורם שלישי.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב אוראנוס המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הכוכבים פלוטו ויופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3. יום נעים ללא אירועים דרסטיים. אתם נהנים מהמצב כיוון ששינויים זה לא ממש קטע שלכם לאחרונה. המצב בתחום הקריירה טוב וכל הפעולות שאתם עושים עוזרות לעליה בהיקף הפעילות ובפרסום המוניטין שלכם. המשיכו באותו כיוון. בתחום הרומנטי כדאי לפתוח עיניים ולגלות ערנות. צפויה אנרגיה קוסמית המבשרת על שמחה גדולה בחוג המשפחה. אתם זוכים בהכרת תודה בזכות סיוע שהושטתם לאדם כלשהו. סיפוק אישי הוא טוב לא פחות מרווחים כספיים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

גרם הרקיע שמייצג אתכם הוא כוכב נפטון המקיים עתה יחסים קוסמיים עם הכוכבים יופיטר וסטורן. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות המדרבנות אתכם להתחבר עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4. אתם צפויים ליום נהדר. מזמן לא היה לכם יום כל כך מוצלח. אתם מרגישים על גג העולם והעולם מחייך אליכם בחזרה. צפויה יציאה לבילוי משפחתי צנוע שיתפתח ויהיה מוצלח במיוחד. בקריירה תקבלו הצעה מעניינת. קחו את הזמן לשקול את כדאיות העניין. בתחום החברתי חל שיפור. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על הצורך לפעול עכשיו מבלי לדחות למחר.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button