הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 13-04-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

מכל הצדדים יש אליכם פניות לעזרה בין אם מדובר בכספים או סתם בתשומת לב. תחושה של הצפה וחוסר יכולת להכיל את הכול בבת אחת. לימדו להציב גבולות. אומנם יש לכם סיפוק מהעובדה שאתם אוזן קשבת ויכולים לעזור לכל העולם (כמעט) אבל המחיר הרגשי כבד מידי. אין צורך. גם כך אוהבים אתכם! שלטו בסביבתכם ואל תשתעבד לה.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני, עלה בגורלכם מסר מספר 38: המסר אומר כי אל לכם לחשוש מלומר את דעתכם ללא כחל וסרק, גם אם אתם נמצאים בחברת טיפוסים ביקורתיים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יום בסימן שרירים וגוף. מישהו מבני המשפחה מחליט לעשות משהו שעשוי לתרום לכושר הגופני שלו. העניין הזה מזכיר לכם שגם אתם מזניחים לאחרונה את הנושא ויש צורך לפעול לשיפור המצב. בתקופה האחרונה, כבר החלטתם, לא פעם, שאתם לוקחים את עצמכם בידיים… זה הזמן לשנות תזונה ולהתחיל בפעילות גופנית סדירה. הפעם- אל תחפשו תירוצים. פשוט להתחיל ולעשות! זכרו כי יש לעגל פינות ואסור להקצין עמדות.
רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אריה שואג: המסר הוא – אל תצטנעו, נצלו את הכריזמה שניחנתם בה על-מנת להרשים את האנשים הנכונים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יתכן עימות קצר עם מישהו קרוב שמנסה לעזור אבל לא עומד בסטנדרטים. זכרו! לא כולם יכולים לעמוד בקצב שלכם. בן/ת הזוג מאכזב. צפוי וויכוח עם בן מזל דגים שתמיד נעלם ברגע הקריטי. ייתכן כי הדחקות כמוסות תמצאנה את פתרונן בשאלת חלום. מפגש חברתי שמתוכנן כבר מזמן, יתרחש בשעות הערב. זאת תהיה הצלחה גדולה יותר מהצפוי.
רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אדם מפסל בחומר: המסר הוא – האנרגיות הקוסמיות תובעות מכם לעשות שימוש בכישרונכם היצירתי, אל תבזבזו את אשר טבוע בטבעכם האמיתי.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם מרגישים שאנשים סביבכם מתכננים משהו אבל לא מגלים לכם את כוונותיהם הנסתרות. למרות שהסקרנות ממש בוערת לכם בעצמות, מומלץ שתרפו ותיתנו לדברים להתפתח בקצב הטבעי שלהם. ממש מיותר להיגרר לקטע השלילי ולהיות רואי שחורות. כל הסימנים מעידים דווקא על התפתחות חיובית. גישה פרפקציוניסטית עשויה להועיל למעסיקיכם, אך עלולה להעכיר את איכות חייכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יום מלא נוסטלגיה. לא מעט הרהורי חרטה עולים לכם במחשבות. לגמרי ברור לכם שאתם מיוחדים ושונים מאחרים וכמובן עושים דברים בצורה יוצאת דופן מהמקובל. קבלו את עצמכם ואל תצטערו על דברים שעשיתם בעבר. מאמצים של אחרים לשכנע אתכם ללכת בתלם הם בזבוז זמן מוחלט. הרקיע קובע כי שלום בכל מחיר – הוא רק לעיתים רחוקות פתרון טוב לבעיה כלשהי.
המסר בחלום היא גדר: החולם מוצא את עצמו נחסם וחסום בפני דבר מה או מול מישהו, שהוא כמהה אליהם. כמו כן יש כאן פחד סמוי מפני עכבות ומעצורים. אפשרות נוספת – החולם הוא זה אשר רוצה ליצור חציצה ופירוד בינו לבין אדם כלשהו.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

הרצון לא לעבוד קשה ולעשות את כול קיצורי הדרך האפשריים, מאפיינים יום זה. אתם מגלים סימני עייפות ושחיקה. חשוב שתתנו לעצמכם קצת זמן להתאושש. אתם מנסים להיות מתוחכמים ולחסוך אנרגיות כדי להפנותן למקומות הנכונים. בעקרון אלה הם צעדים נכונים, דאגו לפעול מתוך תוכנית ומטרות ברורות ומתואמות מראש. הרקיע קובע כי העובדה שלקיחת סיכונים לפעמים משתלמת, אינה צריכה לסנוור את עיניכם מפני המכשולים הטמונים בה.
המסר בחלום היא אש: החולם רואה בחלומו כיצד הוא פוסע עם אבוקת אש בידיו ומדליק אבוקות או נרות. מוטיב זה מעיד על חולם רחב לב המבקש להעניק מעצמו לאחרים. האש המדליקה אינה חסרה דבר גם לאחר שהדליקה את הנרות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אתם מרגישים נוח עם חבר/ה משכבר הימים שמופיע/ה באופן מפתיע. יש לכם מקום לשפוך את תלונותיכם הרבות. בתחום הרומנטי- אכזבה. התוכניות שרקמתם לא בדיוק מתגשמות, מה שמוכיח לכם בפעם המי יודע כמה כי עליכם להתגבר על הצורך לפתח ציפיות שאינן מבוססות על שום דבר. הרקיע קובע כי אם קשר כלשהו מכביד עליכם, הרי שרק פעולה חדה ונחרצת תחלץ אתכם ממנו.
המסר בחלום היא הפלגה: החולם רואה בחזונו כיצד הוא נוטש את החוף ומפליג אל לב ים. מדובר במוטיב אשר על פיו החולם מוכן להרפות מקרנות המזבח [מן החוף] ולהפליג את הבלתי נודע [אל הים]. מדובר במעבר ממצב בטוח אל מצב של חוסר וודאות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

ברור לכם לגמרי מה אתם צריכים לעשות ובכל זאת יש משהו שמונע מכם את התקדמותכם בעניין. נדמה לכם שאתם עושים את מקסימום המאמצים אבל למעשה אתם מסתובבים סחור סחור במעגלים בלי כיוון מוגדר. התרחקו מאנשים שמציעים לכם כביכול, שותפויות, שכרוכות בהפעלה שלכם בלבד. הרקיע קובע כי לבעיה שאתם מתלבטים בה יש יותר מאשר פתרון אחד, אל תנעלו את עצמכם.
המסר בחלום הוא ביצה: אתם מדחיקים הרהורים חושניים. ביצים הם סמל של פריון ובעצם, לא רק סמל. ממילא ברור הקשר בין הביצה לבין הביצית לבין הפריון לבין החושניות. לפעמים, הסמל בא על מנת להזהיר שלא להניח את כל הביצים בסל אחד.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

תחושת בלבול מאפיינת יום זה. אתם מנסים להיות קשובים לעצמכם אבל לא במידה מספקת. מצד אחד אתם מופנמים, אבל זה לא עוזר להגיע למסקנות אופרטיביות. מצב הרוח שלכם לא משהו וזאת בגלל שחסרה לכם מוטיבציה ודבקות במטרה ואלה הם בדיוק הנושאים שעליכם לעבוד לקראתם. תפתחו את עצמכם לקבל קצת עידוד וחיזוק מאנשים קרובים ובני משפחה. הרקיע קובע כי כסף שמושקע מתוך דחף רגעי, עשוי להאיר את מזלכם הטוב.
המסר בחלום הוא דרדס: החולם רואה את עצמו קטן וזעיר לנוכח מישהו או מי-שהם שהוא [החולם] מבטל את רצונו מפניהם. ככל שהדרדס זעיר יותר, כך הולכת וגוברת ההשערה כי מדובר בחולשתו של החולם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

 ללא כל סיבה נראית לעין אתם חשים עצבות ודכדוך. תחושות מעין אלה אינן אופייניות לכם, ואינן תוקפות אתכם לעיתים קרובות ומסיבה זאת בדיוק אתם נכנסים ללחץ. אין סיבה לדאגה. עברתם ימים עמוסים ועכשיו הגוף והנפש- מגיבים. נתקו את כל הטלפונים ופשוט לכו לישון. שום דבר לא יקרה אם 'תיעלמו' לזמן קצר. להיפך, חוסר הצורך בשליטה יפתיע אתכם. לאחר ההפוגה הנדרשת כל כך, תרגישו ממש כמו חדשים.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני , עלה בגורלכם מסר מספר 32: המסר אומר כי אל לכם להיות מושפעים מדברי ביקורת של אנשים שממילא אינכם מכבדים את דעתם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

רוב הזמן אתם עסוקים במחשבות ותוכניות לגבי העתיד וכך בקושי יש לכם זמן ואנרגיות למערכת היחסים. בן/ת הזוג עלולים לחוש טיפ טיפה מוזנחים וכדאי שתשימו לב לעניין הזה. אתם זקוקים להרבה מאוד חום ותמיכה. אל תהרסו את ה'כאן ועכשיו' בזוגיות בגלל דאגות וחוסר שקט פנימי. הדברים עומדים להסתדר על הצד הטוב ביותר. שפע ומזל בדרך! צפוי קשר עם אדם אשר רב בו הנסתר על הגלוי.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני, עלה בגורלכם מסר מספר 21: המסר מעודד אתכם לגלות נחישות ואסרטיביות כלפי אנשים הכפופים לכם, מבלי לחשוש פן יבקרו את מעשיכם מאחורי גבכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יום משופע באנרגיות של הרמוניה, יופי וגם לא מעט רומנטיקה. קשר חדש שהתחיל בצורה צולעת מתפתח יפה ואתם מרגישים מחוזרים. הביטחון העצמי וההרגשה הכללית ממש טובה. סוף סוף אתם יכולים לבטא בצורה חופשית את הכמיהה שלכם לאהבה בלי לקבל ביקורת. לכו על זה ותהנו. זכרו כי גם לרוחניות יש להציב גבולות, כדי להימנע מתלישות.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני, עלה בגורלכם מסר מספר 14: המסר אומר כי מה שנדמה לכם כרע הוא בעצם, היעדר של טוב. אל תרוצו להביא אור לאחרים, אלא אם הארתם את עצמכם תחילה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button