הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 14-04-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב ונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 6. נראה שכל העולם ואשתו מחפש את חברתכם. זה נעים אך גם יוצר לחץ מיותר ביום די כיפי שיש לכם השבוע.
יש מי שמפתיע ויש מי שמאכזב. אתם צריכים להאיץ את הקצב במידה ובא לכם להשתלב בפעילות חברתית עם אנשים אחרים. לא יחכו לכם לנצח. טאקט ותחכום הם שם המשחק להיום. דאגות וחרדות המדירות שינה מעיניכם, תתבררנה כלא מוצדקות. נראה שאתם מטרידים את עצמכם בחששות שאין להם אחיזה במציאות. צאו מזה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרקורי ופלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8. אתם בהתלבטות קשה. התמודדות עם בני המשפחה מבלבלת אתכם מאוד ואינכם בטוחים באיזו גישה לנקוט.
שיחת טלפון מחבר וותיק, גורמת לכם לעוגמת נפש רבה. בתחום החברתי המצב לא יציב, מה שרק גורם לכם לדאוג עוד יותר. יום לא משהו, אז שמרו על קור רוח ותזכירו לעצמכם שאתם נמצאים בתהליך של שינוי. הרקיע רומז על תסכול בשל ביקורת עצמית רבה מדי וקובע כי עליכם לנהוג בסלחנות כלפי עצמכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס וסטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 4. אתם פוגשים אדם בעל ידע רב אשר בשמו מופיעה האות סמך. למרות ההמלצות החמות שקיבלתם, עליכם לבדוק היטב את הנתונים לפני שאתם מתחייבים ובעיקר מאצילים סמכויות הקשורות בכספים.
תוכניות רומנטיות לא יצאו היום לפועל כפי שציפיתם, אין לכם על מה להצטער! בעתיד תיווכחו לדעת שהכול היה לטובה. אורח יעניק לכם עצה מועילה או יבשר בשורה משמחת. ככל שתרבו לארח ולהתארח, כך תלך ותגבר השמחה במעונכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב מרס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 9.
אלמנטים של אשליות וחלומות מנחים אתכם. אל תסמכו על אף אחד ושום דבר. אתם רואים את העולם דרך משקפיים ורודים ולא בהכרח כפי שהדברים באמת. משהו מציק לכם ואתם בוחרים בדרך הקלה. מאבקי כוח אינם הדרך להתקדם בשום תחום. בני משפחה והזוגיות שלכם סובלים מיכולת ההיעלמות שלכם, דווקא כאשר אתם דרושים במיוחד. הרקיע מזהיר מפני התנשאות כלפי מי שהצלחתם להביס.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים נפטון ואוראנוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 22.
נמאס לכם להיות מנומסים ומאופקים ובא לכם להשתולל ולמצות את החיים. בדרך כלל די קשה לכם להשתחרר לגמרי ולא להתחשב במה שאחרים חושבים עליכם. היום תרגישו לא מרוכזים וההספקים שלכם לא יהיו גבוהים במיוחד. לכן מומלץ לקצר את התהליך ולצאת לבלות מוקדם ככל האפשר. ארוחה בשעות הערב עם חברים מתאימים, מבטיחה הנאה צרופה. על מנת להצליח ולהתקדם, תצטרכו לטפל תחילה במצוקותיו של ידיד הזקוק לעזרתכם. כל סיוע שתגישו עתה לאחרים, יחזור אליכם בשפע של כפל כפליים.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס וסטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 4.
נראה ששוב אתם מתלוננים. חסרה לכם תשומת לב ובמקום לומר זאת בפשטות אתם מקטרים ומגיעים למריבות עם מישהו קרוב לכם. מילה רודפת מילה ואתם מוצאים את עצמכם על עץ גבוה שקשה לרדת ממנו. כדאי מאוד ללמוד לקח מהמצב. זה חוזר על עצמו יותר מידי פעמים בשנה אחרונה. הסבלנות של מישהו עומדת לפקוע. העתיד קשור בהרגשה נפלאה שבאה בעקבות שחרור מדאגה, או כתוצאה מבשורה משמחת.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרקורי ופלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8.
יום זה מאופיין בריצות ובמילוי משימות רבות שמהוות סיום לאירוע בסימן של עשייה בלתי פוסקת. אתם מלאים בתחושות של שמחת חיים והגשמה עצמית, מה שמעניק לכם משנה מרץ ואנרגיות טובות. ספונטאניות ואופטימיות תאפשר לכם להתחיל קשר חדש עם בן המין השני. בלי ציפיות בבקשה, לפחות בשלב זה. אדם דו-פרצופי עלול לחצוץ ביניכם לבין ההצלחה, הגיע הזמן שתתפקחו. גלו אסרטיביות ונפנפו מדרככם כל גורם מכשיל או בעל אנרגיות שליליות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים נפטון ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 5.
לא קל לכם לשמור על פרופורציות ואתם נדרשים להפעיל כוחות נפש פנימיים במלוא העוצמה. כל זה כדי לפרש לטובתכם מצבים הנוצרים סביב. נראה שכולם דואגים לעצמם ואף אחד לא ממש חושב עליכם. למרות שזה יכול להיראות כך, יש לכם הזדמנות לראות את כל התמונה בפרספקטיבה אחרת ולשפר את הרגשתכם הפנימית. שווה ניסיון! הרקיע רומז על הצורך להישמר מנוכלים ומהבטחות שווא. כמו כן הוא מזהיר מפני טיפוח אשליות.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרקורי ואוראנוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 22.
יש מי שטוען כי אתם נוטים להאשים אחרים בבעיות שיש לכם עם…. עצמכם. התשוקות והרצונות שלכם הם למעלה מכוחותיכם, לפחות בשלב זה. אז- פשוט תרדו מזה. אתם סובלים מעומס ובעצם הייתם רוצים להסתגר ולהתנתק מכולם, אבל יודעים היטב שזה בלתי אפשרי. כדאי מאוד שתקדישו זמן למחשבה כיצד אתם תורמים למצב שחוזר על עצמו שוב ושוב. הגורמים אשר ישפיעו עתה על חייכם הם – טיולים, נסיעות, נופשים ופגישות הרחק מן הבית. ככל שתרחיקו לכת, כך תלך ותגבר השפעתה של אלת המזל.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ויופיטר, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 3.
אתם עסוקים מאוד ברכישה משמעותית כלשהי ומנהלים משא ומתן שמתיש אתכם. אל תסתבכו במאבקי כוח שעלולים להחליש אתכם עוד יותר. סמכו גם על האינטואיציות שלכם אך גם השתמשו בשכל הישר. מישהו שמנסה ללמד אתכם איך לעשות עסקים, צריך ללמוד בעצמו איך לנהל את ענייניו. העתיד קשור במזל טוב ובדברים הטובים בחיים, בעיקר בכסף וברווחים חומריים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

הספיראלה הקוסמית מסחררת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב יופיטר, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3.
מערך הכוכבים רומז כי עליכם להאיץ קצת את מהלך העניינים כדי לעמוד באתגרים שקבעתם לעצמכם. האמת היא שאתם מפעילים על עצמכם יותר מידי לחצים וגורמים למתח מיותר. קצת קשה לשמור על ריכוז ומיקוד, בעיקר כאשר האנרגיה שלכם מתפזרת על מספר כיוונים. למרות כל אלה, צפויה לכם הצלחה ופידבקים חיוביים. טיפוס צבוע לוחש רכילויות שקריות, הוא אינו חף מאינטרסים אישיים. עשו את אשר מורה לכם האינטואיציה, ואל תתרשמו מטיפוסים זוהרים ונוצצים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אתם קצת כעוסים ורגוזים, מתקשים לוותר על חלומות. המציאות מעייפת ואתם חשים קצת ירודים. שיחה לא מתוכננת תגרום למורל לעלות ותאיר לכם אופציות חדשות. תרגישו פופולאריים ובעמדת כוח, מה שיאפשר להרגשה הפנימית להשתנות.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של עובר: המסר הוא – אתם עלולים למצוא את עצמכם מסתגרים ומתבודדים, בעוד המזל הטוב ממתין לכם במרחבים ובאופק.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button