הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 15-04-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם עסוקים יותר מתמיד בענייני הבית והמשפחה. כדאי למצוא זמן גם לעצמכם על מנת לפתח נושא שחשוב לכם. תחושת המחנק שחשתם בעבר נמוגה ועכשיו יש לכם אפשרות להכניס אנשים נוספים לחיים שלכם. הצורך שלכם בניפוץ מסגרות קיימות נחלש גם הוא, ואתם מצליחים למצוא את שביל הזהב בלי לשבור את כל הכלים לרסיסים. לפעמים צריך לחלוק עם אחרים את שהם לא עמלו למענו. יש דברים שאין צורך להתחשבן עליהם.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של קשת יורה חץ: המסר הוא – היקום צופן לכם מזל וברכה, אך כדי ליהנות מהם תצטרכו לנקוט ביוזמה כלשהי.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

למרות הפעילות והאנרגיה הרבה שאתם משקיעים בתחום הרומנטי, יש עדיין לא מעט עיכובים שמונעים מכם להגיע להגשמה. עם זאת אתם מצליחים לשמור על מורל גבוה ולא להתאכזב יותר מידי גם כאשר התנאים אינם מושלמים מבחינתכם. התחושות מעורבות. תנו לעצמכם עוד קצת זמן ובינתיים תיהנו מההווה. כדי לזכות באדם שאתם רוצים בו יהיה עליכם לנקוט בגישה חריגה ומקורית. הציעו לו הצעה שלא יוכל לסרב לה.
המסר בחלום הוא איגלו: ייתכן שתחושו קיפאון בתחום הזוגיות. מוטיב האיגלו מסמל מבנה מגורים אשר נוצר כתוצאה מחיבורם זה לזה של אריחי קרח. על כן, אין כל פלא כי דווקא סמל זה מייצג קפיאה וקיפאון.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

למרות שאתם מצליחים לתפקד ולהשתלב בגדול, צפוי לכם לא מעט תסכול ברמה האישית. נראה לכם ובצדק, שלא מעריכים מספיק את ההשתדלות שלכם ולא מתייחסים לצרכים הלגיטימיים. יש לתרגל אסרטיביות ולדרוש את המגיע לכם. שמרו על אופטימיות. ההישגים יתחילו לזרום אליכם החל מן הרגע בו תרעננו את עמדתכם ותתחברו עם הפן הנחרץ באישיותכם. אם אתם ניצבים בפני פיתוי גדול, אל תשכחו את אשר מונח על כפות המאזניים. עשו את אשר ברצונכם לעשות אך זכרו כי לכל דבר יש מחיר.
המסר בחלום הוא הגה [גלגל]: החולם רואה בחלומו כיצד הוא אוחז בהגה המכונית או בהגה הספינה או בהגאי המטוס. מכל מקום, יש במוטיב זה משום נטילת אחריות וכאילו היה החולם אומר כי הוא נוטל את גורלו בידיו.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

האנרגיה הקוסמית משגרת היבט מאתגר אל גזרת מזל סרטן וזה אומר ששינויים רבים צפויים לכם היום. ההתמודדות אינה קלה לאור מה שקורה בסביבה. עומס רגשי רב דורש מכם למתוח את היכולות שלכם עד הקצה. הידברות ותקשורת חשובים במיוחד. למרות שאין לכם יותר מידי סבלנות לשטויות של אחרים, הקפידו על תגובות הולמות גם במצבי מתח וקונפליקט. כללי טקס ומוסכמות חברתיות, מוגיעים אתכם. מצד שני, דווקא בהם טמון המפתח להצלחתכם.
המסר בחלום הוא גלידה: מוטיב מפורסם אשר בא לומר שהחולם מפנטז על דבר מה מתוק אשר ניתן ליהנות ממנו הנאה אוראלית. גביע הגלידה מזכיר בצורתו הן את סמל הפאלוס הזכרי והן את הסמל הנקבי, וככזה הוא עשוי לשרת את חלומות שני המינים..
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

השמש שליטתכם מושפעת היום מיסוד האדמה שבגלגל המזלות ועלולה להרגיש לכודה. אתם לא צריכים לסבול ולהתייסר. אל תפחדו להתעמת ואל תתביישו לבקש. אתם בכיוון הנכון. המלצות של קרוב משפחה עובדות אחת לאחת. אתם מיישמים וקוטפים פירות במיידי. ההרגשה משתפרת, למרות שלא כולם תמימי דעים איתכם. תחושת הערך העצמי והביטחון עולות. אתם עשויים להיכנס אל מעגל-חיים חדש ומכל מקום, צפוי סיומה של תקופה בעיתית.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני, עלה בגורלכם מסר מספר 33: המסר קורא לכם לנטוש את חברתם של אלה אשר חוץ מרכילות אין בראשם דבר, אך ממליץ כי תעשו כן בדרכי שלווה ונועם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

מצב הרוח שלכם מעולה וזה נותן לכם אפשרות לפצות את הסובבים אתכם על התקופה האחרונה, בה הייתם עסוקים מעל ומעבר- בעצמכם. תחושת ביטחון מביאה אתכם לפעול ברכות ולהעניק הרבה אהבה- מה שזוכה להערכה רבה אצל כל הנוגעים בדבר. בילוי אינטימי בשעות הערב הופך להיות חגיגה של ממש. אל תנסו לעמוד בדרכו של כוח הפיתוי, אלא נסו לפייס אותו ולהסיח בכך את דעתו מכם.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני, עלה בגורלכם מסר מספר 46: המסר אומר כי אל לכם לבוז להצעות שאין עימן רווח גדול, אך יחד הן עשויות למלא את הכספות שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

מהלך בעל אופי אישי חשוב תופס תאוצה. שילוב של קשרים אישיים וחברתיים יניב הצלחה מפתיעה. עליכם ללמוד נושא חדש על מנת להעלות את רמת הידע שלכם בתחום שאינו קשור לתחומי עיסוקיכם. המזל מאיר לכם פנים, אל תתייאשו גם אם נדמה לכם שחלה נסיגה בתחום הרגשי. האינטואיציה שלכם חדה ופולחת כתער, אך אל תסגירו לאחרים את שהיא גילתה לכם. צפוי לכם אושר גדול: הרקיע מייצג את המשפט: "איזהו עשיר ? השמח בחלקו".
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של דרקון יורק אש: המסר הוא – יש מצבים בהם תיאלצו לוותר על חביבותכם, ולחשוף את שיניכם מול מתחרים ויריבים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

היום צפויה לכם פגישה מרתקת. שיחה פילוסופית תוביל בסופו של דבר לוויכוח נוקב ממנו תצאו בדיפלומטיות כמו גדולים. היזהרו מעימותים משפחתיים ואם אפשר- תוותרו. במסגרת מפגש חברתי כדאי לגלות ערנות מוגברת. שימו לב למה שנאמר בין השורות ובין המלים. נצלו את ההרגשה הטובה שיש לכם לגבי עצמכם ואל תסכימו להיות בחברת אנשים לא מפרגנים. צפויה לכם התחלה חדשה המבוססת על מניעים רגשיים ורגשניים.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של גשר נטוי על מים: המסר הוא – אנשים שאתם מכירים יתקוטטו ביניהם, ועליכם יוטל לגשר ולפשר ביניהם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

חשוב לכם לקחת את העניינים לידיים ולא להיגרר אחרי אנשים שמנסים להכניס אתכם לפינות שאינן נוחות לכם. בעיות חברתיות ומשפחתיות יכולות להתעורר ולהתלקח בגלל תחרות ויריבות סמויה. הפעילו את הכישרון הדיפלומטי שלכם על מנת למנוע מהרגשות הסוערים להביא למצבים קיצוניים שאין מהם דרך בחזרה. צפויה לכם הצלחה כבירה הודות לפעולה שנונה ומתוחכמת שעליכם לנקוט בה.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של נמר משסע טרף: המסר הוא – אם אתם מתאהבים באדם מדהים, אל תחפשו אצלו מרגוע או יציבות: כזה הוא טבעו, להדהים ולהמם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יש לכם את כל הסיבות בעולם להתחבט בשאלות הרות גורל. מה שנחוץ לכם זה חופש כדי שתוכלו להתמקד ולמקד את המחשבות. עליכם לבחון מדוע אתם מנהלים את עצמכם בין שני מצבים קיצוניים: כניעה מול אגרסיביות. רק אחרי שתגיעו למסקנות המשיכו בדרך. הרעיונות שופעים במוחכם כים גועש, אך העצלות עלולה להכשיל את הוצאתם אל הפועל. צפויה לכם שמחה במשפחה או בשורה מרנינה הקשורה בילדים.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של שמש מפציעה באופק: המסר הוא – צפויה לכם התחדשות גדולה בכל אורחות חייכם: גלו פתיחות לקראת מהפכים ושינויים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

מסתמנים פערים בולטים בין צרכי היום יום שלכם ובין התנהגותכם. הגיע הזמן להבהיר לסובבים אתכם שאינם יכולים לנהוג כלפיכם בדרכים שהיו מקובלות בעבר. מה שהיה כבר נגמר והיום אתם במקום אחר לחלוטין. יתכן ובימים אלה תאלצו לצמצם ולהכניס שינויים במעגל החברתי שלכם. חומר למחשבה, אתם יודעים. אתם עומדים להשתחרר מכבלי העבר ולפסוע אל עתיד טוב יותר.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של כרכרה רתומה לסוסים: המסר הוא – צפויה לכם תקופה של פגישות עם גורמים בכירים, כמו גם התחככות במקומות יוקרתיים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

הדגש הינו על פעילות חברתית. אתם מרחיבים את המעגל החברתי שלכם למרות שלא תמיד יש לכם את הזמן הדרוש כדי לטפח קשרים חדשים. אתם צריכים ללמוד להשקיע קצת יותר במי שקרוב אליכם. ללמוד להקשיב ולהפתיע מידי פעם במילה טובה ומחמאה. אנרגיה חיובית מאפשרת לכם ליהנות מפופולאריות למרות הכול. אתם צריכים ללבן מחלוקות עם יריביכם ולהגיע עימם לפשרה כלשהי.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של קרפדה יושבת על עלה לוטוס: המסר הוא – אתם עלולים ליטול אחריות על שגיאות של אחרים: אל תעשו כן ואל תתמלאו ברגשי אשמה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button