הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 16-04-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

יום קצת עצבני שמתבטא בפתיל קצר במיוחד ובהתפרצויות תכופות. כמעט כל מה שקורה מסביב 'מעלה לכם את הסעיף' וכל מי שמוציא מילה מיותרת, גורם לכם ל'קריזה'. אתם ממש חסרי שקט, בלשון המעטה, ורצוי להתרחק מחברים או בני משפחה. אתם עלולים להסתבך בעימותים שיגרמו לעוגמת נפש מיותרת ויהיה קשה לצאת מהם. זכרו כי מחזרים רבים מדי עלולים להוביל למצב של בלבול.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של סלמנדרה: המסר הוא – כל סיום הוא רמז לתחילתה של פרשייה חדשה. אין טעם לשחזר את אכזבות העבר.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

אי הבנות, עימותים וקצרים בתקשורת ילוו את היום. שום דבר לא הולך כמתוכנן. אורחים מגיעים אליכם היום, גם כאלה שהחליטו על ביקור ספונטאני. כל מה שרציתם היה בעצם הזדמנות לנוח אבל הדבר לא מתאפשר. אתם גוררים את השעות ומחכים שישתרר שקט. קשה לכם להיסחף, לזרום וליהנות גם כשהדברים מגיעים אליכם מתחת לאף. מאידך, צפויה משיכה פנימית חזקה הודות לחושניות רבה.
רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של ציפור דואה: המסר הוא – ככל שתרחיבו את פעילותכם בעולם הרוחני, כך גם ילכו ויתפחו האוצרות השמורים עבורכם בעולם הגשמי.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יש לכם תחושה מסוימת של חוסר נוחות לגבי התוכניות ליום זה. השאלה שכדאי שתשאלו את עצמכם היא מה באמת אתם רוצים לעשות ומה אתם עושים רק כי מישהו מבקש. יש לכם מספיק חובות ביום יום ואת סופי השבוע מותר ורצוי שתקדישו לבילוי משפחתי ו/או עם בן הזוג. מישהו שבשמו מופיעה האות י', מנסה לגרום לכם רגשי אשמה. צאו מזה! זכרו כי גישה מתירנית מדי עלולה שלא לשאת חן בעיני הצד השני.
המסר בחלום הוא אגודל: אתם מסכימים להצעה מפתה. הרמת האגודל מסמלת בחיי יום יום את ה- או.קיי ! את ההסכמה ! אני מניף את אגודלי, משמע שאני מסכים איתך. בנוסף, האגודל הוא אצבע, וככזה הוא מסמל חושנית ורעיונות מפתים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

צפויה פריצת דרך במערכות יחסים קרובות. בני זוג קבועים יגיעו לרמת אינטימיות גבוהה במיוחד ויש מי שיעלה את שאלת המגורים המשותפים או אפילו מיסוד הקשר. חברים קרובים יזמו בילוי ואתם תוזמנו ליציאה משותפת. חגיגה אמיתית לאוהבי חופש ומרחבים. מצב הרוח בעליה. בקיצור, יופי של יום. צפוי מזל רב בעניין פיננסי. אז מה עוד צריך ?
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני, עלה בגורלכם מסר מספר 52: המסר אומר כי אל לכם לשגות באשליות שאינן הולמות את יכולותיכם ואת כישוריכם, אלא לפתח את אשר קיים בכם ממילא.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם נאלצים להתמודד עם פיתויים רבים ולא בהצלחה יתרה. הנהנתנות שלכם עלולה לסבך אתכם. במקום לשגות בחלומות בהקיץ מוטב שתתמקדו ותתמידו בעבודה קשה. הניסיונות שלכם לפעול מתחת לפני השטח לקדם עסקה כלכלית לא עולים יפה. חכו לעיתוי מוצלח יותר. הרקיע קובע כי אם אדם זר משפיע על חייכם, עשו הכול כדי לגלות את מניעיו הנסתרים.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של חץ נורה מקשת: המסר הוא – המזל הטוב ייפול עליכם הרבה יותר מהר מכפי שאתם משערים, רק תנו מעט אמון.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אל תנסו להגיע לשלמות. אתם עסוקים בצורה אובססיבית כמעט בכל מה שקשור במראה החיצוני שלכם. התעסקות מיותרת עלולה לפגוע בעניינים חשובים אחרים שעומדים על הפרק. חשוב לפתח את עולמכם הפנימי. אתגרים וגירויים אינטלקטואליים יתנו לכם את הסיפוק שאתם מבקשים. הרקיע קובע כי שאפתנות עלולה להיפגע מעודף זהירות, יש לקפוץ על עגלת-ההזדמנויות ללא חשש.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של אפרוח בוקע מביצה: המסר הוא – זו תקופה פורייה ונפלאה עבור אלה מכם שתכננו את הרחבת המשפחה, כמו גם לסטודנטים הניצבים לפני בחינות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

בשיחה שמתפתחת עם מכר זר למחצה יש לכם הרגשה של 'קליעה למטרה'. פתאום נופלים לכם אסימונים ומתבררים דברים שבמשך זמן רב לא הייתם סגורים עליהם. תחושת ההארה מלווה אתכם במשך כול היום וגורמת לתחושת אופוריה. זה הזמן לאסוף כוח ולהתקדם. הרקיע קובע כי יהיה זה מן התבונה לנהוג בזהירות, אבל ביקורת עצמית יתירה עלולה להוביל אל קיפאון.
רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמליו של חכם סיני ששמו קונפוציוס, עלה בגורלכם המסר הבא – אדם רוחני אינו מתלונן כאשר שורר מצב של התנגדות, אלא אף משתמש בו על מנת לחזק את עצמאותו.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

הרגשת אופוריה ואושר עילאי מלווה אתכם החל משעות הבוקר, וזאת הודות לאנרגיות מופלאות שכוכב פלוטו מרעיף עליכם. כדאי לנצל את גלי האנרגיה והמרץ ולצאת לבילוי מחוץ לבית. יהיה נכון לבסס את היציאה על פעילות כל שהיא שתתרום משהו בתחום הרוחני- רגשי- נפשי. הרצאה, השתתפות בסדנא או ביקור במוזיאון הם כיוון נכון הרבה יותר מאשר נסיעה למסעדה הקרובה. זה יום מתאים לתכנון נסיעה לחופשה בשבוע הקרוב.
רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמליו של חכם סיני ששמו קונפוציוס, עלה בגורלכם המסר הבא – גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים: כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אדם שהכרתם לאחרונה מנסה להתקרב אליכם אך אתם נרתעים. הדבר נובע ממסרים מעורפלים שנשלחים אליכם. יש סיכוי מסוים להתפתחות רומנטית אולם הדבר תלוי במספר רב של גורמים חיצוניים. ייתכן כי אותו אדם לא השתחרר לחלוטין ממערכת זוגית קודמת שהיה מעורב בה. במידה ותחליטו להשקיע מעט מאמץ לבירור המצב, תוך מספר ימים תהיה לכם תשובה. עיתוי נפלא לבחינת ולהתחלת הקמת שותפויות, וזאת הודות לאנרגיות בבית השביעי שלכם – בית השותפויות.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של ניצן מלבלב: המסר הוא – אתם זקוקים לשינוי ולהתחדשות, וזאת גם אם אדם יקר כלשהו יצטרך להשתרך מאחור.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

פתרון מספר בעיות העומדות על הפרק הוא הנושא שמעסיק אתכם כל היום. חשוב להבין כי לא תמיד הפתרונות נמצאים בהישג יד ומתרחשים בלחיצת כפתור. מצבו של הרקיע עלול להוליד פזיזות מיותרת. השגת המטרה חשובה, אך לא פחות חשוב הוא התהליך שבלעדיו לא תחול התקדמות של ממש. לא תוכלו להתמודד עם כל כך הרבה, בבת אחת. שיטה שנמצאה יעילה למזלכם המאורגן והמסודר היא לכתוב על דף את כל הנושאים שעומדים על הפרק, ולמספר אותם לפי סדר העדיפויות.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של מטריה: המסר הוא – לא די בכך שאתם מגוננים על עצמכם. לפעמים צריך להסיר את הכפפות ולהחזיר מנה אחת אפיים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

יום ממוזל ומעודד. יום מתאים לטיולים ונסיעות ממושכות. צפויה לכם חוויה ייחודית. אתם תאבי הרפתקאות אבל היזהרו שלא להיסחף יותר מידי ולסכן את עצמכם. פנויים ? יש סיכוי גבוה להיכרות עם מישהו חדש. הספונטאניות וההתלהבות שלכם מאפשרים התחלה חדשה במקום בו אחרים לא היו רואים שום דרך. בקיצור, יום מרגש. זכרו ביישנות יתר עלולה להוביל לסגירות, מופנמות ובדידות.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של נזיר: המסר הוא – הדברים האמיתיים מסתתרים בין המילים ובין השורות, וזאת גם אם נדמה לכם כי איש אינו מסתיר דבר.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

בדרך כלל החיוניות והקסם האישי פועלים לטובתכם, אבל היום אתם לא במיטבכם. האווירה בבית מתוחה. הנקודה החיובית בכל העניין היא שיש לכם הזדמנות להתבודד ולחשוב. אתם מגיעים למסקנות ומקבלים תשובות לגבי מספר עניינים דחופים. תחום הרומנטיקה רדום במקצת. לא יזיק להפעיל את הדמיון וליזום פעילות לא שגרתית. צפויה פרשיית אהבהבים.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של חפרפרת: המסר הוא – לא כולם סביבכם הם מלאכים צחורי כנפיים. אם תחפשו, תמצאו את המניעים האמיתיים להתנהגותם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button