הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 19-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר וונוס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 6. אתם במגמת המראה ומרגישים שהולך לכם קלף. מצב הרוח מרומם ואתם מצליחים להשיג תחושה של שליטה. התפכחות מאשליה שליוותה אתכם זמן מה, כרוכה באכזבה קלה אבל אתם מתגברים מהר מאוד ומצליחים למצוא את הצד הטוב שבעניין. המשיכו לטפח את האופטימיות. שימו לב למי שמנסה לגשש אצלכם בנוגע לרגשותיכם כלפיו. כך או אחרת אל תניחו לו לעסוק בניחושים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים סטורן ונפטון, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7. יחסים נפלאים נרקמים בין השמש לבינכם. היום תחוו שביעות רצון מהישגים בתחום הקריירה. כשאתם עסוקים באתגרים חדשים ואוספים את כל המידע הרלוונטי, אתם מרגישים טוב מתמיד. זה לא קל, אבל כשאתם מתרכזים, המשימות הגדולות ביותר הופכות להיות אפשריות. יחד עם זה -אל תזניחו את התחום החברתי. גלו חשדנות ואל תתרשמו ממי שמבטיח לכם הרים וגבעות. נראה כי הוא טרם עמד ולו במשימה אחת שהטלתם עליו.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9. הרקיע מרעיף עליכם אנרגיות לוהטות. צפויה אווירה סוערת. אחרי ש'התעוררתם', אתם מנסים להתפנות כדי לחפש את הדרך שלכם ולמלא את הצרכים האישיים שלכם. כמובן שמתעוררת מהומה שלמה, כי אנשים רגילים שאתם עומדים לרשותם רוב הזמן. הגיע הזמן לעמוד על שלכם ולא לוותר, גם במחיר עימות. במקביל, הקפידו על נפש בריאה ובערב- אל תשבו בבית.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב פלוטו, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 8. תופעה קוסמית עלולה לעורר חוסר שקט ותסיסה פנימית שמלווים אתכם כול היום. אל תתמקדו במה שחסר אלא במה שיש לכם להציע לעולם. הפסיקו לדרוש מאחרים להתנהג על פי אמות המידה שלכם. זה פשוט לא עובד ככה. קחו בחשבון כי ייתכן שתוכניות שתכננתם מבעוד מועד ליום זה, לא מתגשמות בגלל תקלות של מכשירים חשמליים או במכונית. טיפ: לנסות להירגע. צפויה הצלחה לצעירים במשפחה.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7. זרימה של אנרגיה חדשה מהווה תמריץ להמשיך בכיוון בו כבר התחלתם. אתם יוצאים לבלות בימים אלה הרבה יותר מאשר עשיתם בחודשים האחרונים. חשוב מאוד להרחיב את המעגל החברתי ולא להגביל את עצמכם לפעילות שגרתית שכוללת עבודה ופעילות בבית בלבד. צאו מהבית- בכל מחיר. הרקיע קובע כי עליכם לסמוך על הקול הפנימי שלכם בדרך אל ההצלחה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9. אתם עלולים לגלות שהאילוצים שנראה לכם כמגבילים אתכם מפעולה רצויה לכם, כלל אינם קיימים במציאות. במילים אחרות, הניסיונות שלכם לא לפגוע באנשים אחרים, מוגזמים. אתם צריכים להתחבר לתחושות שלכם לגבי עצמכם ולהגשים את החלומות שיש לכם. תפיסת העולם שלכם ושנה משל אחרים ואל תתנו לדעות של אף אחד להשפיע. יש מקום לשקול הפעלת מרפקים לצורך קידום קרייריסטי, נראה שאתם נוקטים בשפה רפה מדי.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים סטורן ונפטון, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7. אתם מרגישים לחץ המופעל עליכם בגלל נסיבות שאינן תלויות בכם. ברור לכם שלא תוכלו לשנות את מה שכרוך בהחלטות של אנשים אחרים בקשר לענייניהם הפרטיים. ובכל זאת, כנגד כול הסיכויים, אתם מנסים. חבל על המאמץ המבוזבז. במידת הצורך היעזרו בגורם שלישי כדי להירגע. זכרו כי הזוגיות אינה אמורה להיות כלוב של זהב: בני הזוג יכולים לאהוב אתכם מבלי לוותר על עצמיותם ועצמאותם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרקורי ומרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 9. יותר מידי אנשים מתערבים לכם בחיים ומייעצים לכם מה לעשות. תופעה זאת מרגיזה אתכם מאוד כיוון שמטבעכם, אתם שואפים לעצמאות. יש לכם אפשרות לנטרל לחלוטין את אותם גורמים אבל אין צורך לעשות זאת באגרסיביות. כדאי לספור עד עשר לפני שאתם מגיבים. חבל לעורר סכסוך עם מי שדורש את טובתכם אך אינו יודע איך לעשות זאת בדרך הנכונה. זכרו כי לפעמים צריך לנקוט בשיטות עקלקלות ופתלתלות שאינן מתיישבות עם המוסכמות החברתיות: תחכום אינו חייב להתפרש כערמומיות.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ומרקורי, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 5. עליכם להגדיר מחדש בצורה מדויקת ככל האפשר את המטרות שלכם לטווח הקרוב. התוכנית צריכה להיות מעשית ועליכם לפעול לפיה בלי לזוז ימינה או שמאלה. כך תצליחו לעקוף את מחסום הדחיינות שהורסת לכם הרבה פעמים את הרעיונות הכי טובים. טיפ: אין זמן לחלומות ופנטזיות. הגיע הזמן פשוט לעשות. אם אתם רוצים לסייע לאהוביכם, אל תתנו להם דגים אלא חכות ורשתות: רק כך תעזרו להם להפוך לעצמאיים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ואוראנוס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 22. פידבק חיובי מאדם אשר בשמו מופיעה האות יוד, מעלה לכם את המורל. אתם מרגישים צורך להתבלט וכן למצוא אפיקי נוחים יותר לביטוי עצמאותכם וכישוריכם, מאשר ניתן לכם עד היום. קחו יוזמה והפעילו קשרים אישיים לצורך קידום בתחום העבודה. במישור האישי- פנו את הערב לבילוי אינטימי. אתם יכולים להיות עדיני נפש כאשר עולה הרצון מלפניכם, אך לעיתים תצטרכו לשלוף ציפורניים מול יריביכם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר ומרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 9. יום מתאים לבילויים ונסיעות המיועדים לכיופים יותר מאשר לעבודה. אתם צריכים לפתח טקטיקות פעולה מתוחכמות במידה ואתם רוצים להשיג משהו שלא ממש מגיעים לכם. למרות שמניפולציות והתחכמויות, לא בדיוק שייכות למיומנות היומיומיות שלכם ולא מתאימות לכם, אתם מנסים להתמודד. כדי להצליח, עליכם לעשות עוד קצת עבודת שטח ותחקיר כדי להכיר את הצד השני. הרקיע רומז כי אם אינכם רוצים בקשר הקיים, קומו וצאו ממנו: אם אינכם מסוגלים לנטוש אותו, קבלו באהבה גם את הפגמים שבו.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9. נושא שהזנחתם מזה זמן מה עולה על הפרק. הגעתם לנקודה בה דחייה נוספת תגבה מחיר יקר בהמשך וממש אין בכך שום טעם. טפלו בעניינכם האישיים וגם בכל מה שקשור לבריאות הגוף והנפש. אף אחד לא יעשה זאת במקומכם. אם אין לכם את היכולת לבצע את מה שצריך בעצמכם, אל תתביישו לבקש עזרה. בעיה מביכה עלולה להתפתח מול עמית לעבודה. הרקיע רומז כי צפויה לכם הצלחה כבירה ברגע בו תתחילו לממש את סך כל הפוטנציאל העומד לרשותכם, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button