הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 23-04-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

רמת החיים שלכם בעליה בזכות סכום כסף שמתקבל מכיוון לא צפוי. כדאי להתמקד בחלקים הטובים שקיימים. הסערה הפנימית אינה שייכת באמת לאירועים המיידיים. עליכם להתעסק בקונפליקט הפנימי. אל תניחו לטיפוס שתלטן לנהל לכם את החיים, יש חיים גם בלעדיו. על מנת לנצל את האנרגיה הממוזלת השורה עליכם, כדאי שתשקיעו במה שעשוי לתרום לכם בעתיד. ייתכן כי מדובר בלימודים.
מסר יומי: בפריסת הסדרה-המשנית של קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שישה מטות: המסר הוא – תוכלו לכבוש את העולם בעזרת סגנון מלכותי שתאמצו לעצמכם, אל תחששו לערוך לעצמכם מסע של ניצחון.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

הזמנות לבילויים זורמות אליכם מכמה כיוונים בבת אחת, ואתם לא ממש יודעים מה לעשות עם כול השפע הזה. היקום מאותת לכם שעליכם להפסיק עם ההתבודדות שגזרתם על עצמכם. מפגשים עם אנשים אחרים יכולים לפתוח לכם לא מעט דלתות. אז למרות שלא ממש בא לכם, עשו מאמץ. להתלבש ו….החוצה. צפויה לכם פגישה נוסטלגית שמעלה ניחוחות מן העבר. נראה כי אתם עומדים לשחזר את אשר חלף.
מסר יומי: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של לווייתן: המסר הוא – חיי חברה פעילים, אינם צריכים לפגוע בצורך להתבודדות עם עצמכם ולהסתכלות פנימית. אתם חייבים זאת לעצמכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יום רומנטי. האפשרויות פשוט 'דופקות' לכם בדלת. תחושת החופש והעוצמה הפנימית שלכם בסימן עליה, מה שגורם לכם לחפש הרפתקאות וריגושים. היו ערניים לנעשה סביבכם ואל תסגרו שום דלת. למי שנמצא במערכת זוגית- יום נפלא למימוש התקשורת ההדדית בכל הרמות. אתם הולכים שבי אחר אדם שהצית את דמיונכם. במקביל, קחו בחשבון כי הרפתקאות אינן תורמות לחיים יציבים.
מסר יומי: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף ירח במזל סרטן: הקלף נפלא עבור אלה מכם המבקשים עזרה מאלת הפריון, כמו כן הוא מחזיר אל חייכם פרשיות שכבר שכחתם מקיומן. הדור הבא, כלומר – הצעירים, אינם שלכם ואינם רכושכם. הם הופקדו בידיכם למשמרת, וכך בדיוק יש להתייחס אליהם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

תופעה קוסמית מעודדת אתכם למקם את מרכז הכובד של היום הזה בבית דווקא. עניינים דחופים דורשים את מלוא תשומת ליבכם. חשוב לפעול מתוך יעילות ולהקפיד על אסרטיביות, במיוחד בקשרים עם בעלי מקצוע. בתחום האישי- יש מי שעושה רושם כאילו מנסה להתקרב אליכם אך בעצם, הרעיון הוא להשתמש בכם לצרכים אישיים. חשוב שתראו את המגבלות ותבחרו רק את מה שבאמת מתאים לכם. נראה כי אדם קרוב 'מצליח' לעשות כל שטות אפשרית. קחו בחשבון כי ייתכנו תסבוכות שלא תוכלו לחלצו מהן.
מסר יומי: בפריסת ניבוי וייעוץ בקלפים אסטרולוגיים, עלה בגורלכם קלף מרס במזל אריה: הקלף נפלא עבור אלה מכם הרואים את עתידם על במה ותחת אור הזרקורים, כמו גם עבור אלה העוסקים בתפקידים הדורשים ייצוגיות. אל תיצמדו אל עקרונות ואל תתגאו בהם: ההיצמדות אל עקרונות גורמת לאנשים שלא להפעיל שיקול דעת בכל מקרה לגופו, אלא להחיל עליו עקרון שאינו מצריך מאמץ מחשבתי.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

המזל איתכם אך אתם זקוקים לדחיפה קלה של עידוד כדי להתקדם בקצב מהיר יותר. אל תשבו בחיבוק ידיים מתוך מחשבה שבסופו של דבר הכל יסתדר לכם כמו שאתם רוצים. יש להתחשב בבני משפחה אבל חשוב להציב גבולות. מישהו מצליח להפעיל ולטרטר אתכם באמצעות רגשי אשמה מיותרים. הרקיע צופה פגישות עם אנשים המסוגלים להעניק לכם חוויה אינטלקטואלית ורוחנית.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף אשת הסוד: הקלף רומז על פרשיות רגשיות שאין לתת להן פומבי, כמו גם על פיתויים מהסוג העסיסי והפיקנטי. קלף חביב ומענג, אך מסתורי ושזור רזים ותעלומות.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יש לכם הרגשה שאתם נתקלים בקיר אטום בכל כיוון אליו אתם פונים. הדבר אינו כך ואת זה אתם יודעים, מה שלא ממש עוזר לכם. מצב הרוח ירוד למדי ויידרש שינוי כדי לשפר את המצב. את התמיכה שאתם מבקשים תמצאו במפגש מרגש בעוצמתו שיתרחש ביוזמתכם, אך עדיין יפתיע. הרקיע מייעץ לכם להיפטר מכבלי העבר ולצאת אל דרך חדשה ומהפכנית. הוא מעודד את חלשי הלבב שביניכם.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף מוזגת המים: הקלף מבטיח לכם הצלחה בביצוע משימה שלכאורה אינה בת ביצוע. יתר על כן, הוא רומז על שני נתיבים קוטביים בתחומים הרומנטי ו/או הקרייריסטי.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

צורת החשיבה וההתנהגות שלכם מתפרשת על ידי אחרים כמוזרה וכלל לא מובנת. אתם שקועים בתוך עצמכם וגם לכם לא ברור לחלוטין הכיוון הרצוי לפעולה, לפחות לא בשלב זה. אל תמהרו, למרות שיש לכם אולי הרגשה שאתם עלולים לפספס את הרכבת… הלחץ עלול רק להרוס דברים טובים שקורים לכם בתחום הזוגי. תנו לזמן לעשות את שלו בלי לגלות רגשי רכושנות. הרקיע צופה הצלחה פיננסית לאלה מכם העוסקים במופשט וברוחני.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף האיש הבודד: הקלף מציע לכם ליטול לעצמכם פסק-זמן להתבודדות ולמחשבה על אודות הישגיכם עד כה, מתוך ציפייה להשקעה שתביא את הפרי המיוחל.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום תובעני. אתם מרגישים לחוצים. אדם בעל סמכות מנסה להשפיע עליכם לפעול בכיוונים לא רצויים עבורכם. האווירה עלולה להפוך לסוערת במידה ותגלו תוקפנות. אל תכנסו למאבקי כוח. נסו להסביר את עמדתכם בצורה ברורה וקלה שאינה מעוררת התנגדות, במידה האפשרית. נושאי עבודה עדיין מעסיקים אתכם, המשיכו לחפש. הרקיע קובע כי אל לכם להיות קדושים ומלאכיים בעניינים הדורשים מהלכים מתוחכמים ואפילו נפתלים קמעה.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף איש הכהונה: הקלף מבשר על עצה חכמה שאתם זוכים לה מפיו של אדם מכובד ורב תהילה. לעיתים הוא רומז על מיסוד חיי האהבה, כלומר – על נישואין.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

גלו פתיחות בכל מה שנוגע ליחסי אנוש. יש מי שמחכה מעבר לפינה להזדמנות להתקרב אליכם. אנרגיה נמוכה יחסית גורמת לכם להתנהג בחוסר סבלנות. האטו את הקצב, גם אם עליכם לעשות מאמץ מיוחד. אתם שוקלים מספר הצעות הקשורות לתחום הקריירה אך המצב עדיין לא מבשיל ואינכם מסוגלים לקבל החלטה. הקדישו את שעות הערב לבילוי משפחתי. הרקיע מבשר על סיומה של תקופה בעייתית והליכה אל אופק וורוד.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף אלת המזל: הקלף מבשר על הצלחה שהיא הודות לקרמה שלכם ושאין לה כל קשר עם תכנון כלשהו. אלת המזל [פורטונה] מעניקה יותר מכפי שיש ביכולתכם להכיל.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם מתוכננים לצאת לנסיעה ארוכה אולם נראה שעיכובים שונים יעצרו אתכם ברגע האחרון. אין מנוס מלהגיע למסקנה שפעילות שאינה דחופה או חיונית, מוטב לדחות למועד מאוחר יותר. אווירה נעימה בתחום הזוגי תהווה מקור לעידוד. אתם מצליחים לשפר את המורל ואפילו לצאת לבלות בשעות הלילה. הרקיע צופה הצלחות בתחומים המבוססים על היגיון ולא על אינטואיציה.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף הספינקס הגלגל והקוף: הקלף מייצג הצלחה בהימורים, כמו גם מצב הפכפך ונזיל. יש בו ברכה לעסקים המושפעים מחילופי עונות השנה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מקבלים עידוד וחיזוק ממישהו שמאיר לכם זווית ראיה שלא חשבתם עליה קודם לכן. יחד עם זאת, חשוב שתשמרו על גבולות ברורים ולא תתנו לאנשים אחרים להוביל אתכם לכיוונים לא רצויים. השפעות חזקות מגיעות גם מחברים שמנסים לגרור אתכם לבילויים מהסוג שלא ממש מעניין אתכם. אל תגלשו להאשמות ולרגשות שליליים. קשה לכם להתפשר על עקרונותיכם, אך בדרך זו אתם עלולים להפסיד כסף. לפעמים כדאי לעגל פינות.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף שלושת האפשרויות: הקלף מבשר על ידיעות מרנינות הנמצאות בדרך אליכם. קחו בחשבון כי מדובר בצהלה גדולה שאין עימה התחייבות כלשהי. כיף למען הכיף.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

כדי להגשים את עצמכם ולהרגיש שאתם ממצים את הפוטנציאל האישי, עליכם ללמוד. אתם מעבירים את מרבית היום במחשבות של חשבון נפש. הגיע הזמן לבדוק באופן מעשי מהן האפשרויות ולא להיכנע לתירוצים עצמיים. אתם מרגישים שחיקה ועייפות והדרך היחידה לצאת מזה זה לשנות את סדר העדיפויות. הרקיע מצביע על אישיות רבת עוצמה הצפויה להתייצב לצידכם.
מסר יומי: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף הגביעים הסימטריים: הקלף מציע לכם להישמר מטיפוסים המוליכים אתכם בכחש ובתואנות שווא. ייתכן, אפילו, שאתם נופלים במלכודת של אשליה והונאה עצמיות.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button