הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 24-06-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

יש לכם מחשבות על כיוון תעסוקתי חדש. הנטייה להתפשר מגיעה לנקודת רוויה ואתם מרגישים שדרוש לכם משהו אחר ומרגש יותר. יש לכם זמן בסוף השבוע החל ממחר לשקול את הדברים ולהתעדכן. גייסו לצורך העניין את המכרים והחברים שלכם כדי שיעזרו לכם להתחבר לאנשים ומקומות בהם יש לכם סיכוי גדול יותר להגיע למימוש הפוטנציאל. אל תערבו את בני המשפחה בהתלבטויותיכם – זה עדיין מוקדם מידי.
רוח ונפש: בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות תפזורת של אבני-מזל [קריסטלים], עלה בגורלכם המסר הבא: יהיה זה מן התבונה לנהוג בזהירות, אבל ביקורת עצמית יתירה עלולה להוביל אל קיפאון.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

'ישן מפני חדש תוציאו'. ריקון הארונות והמגירות מחפצים שלא השתמשתם בהם מספר חודשים, הוא הדבר הכי טוב שעשיתם למען עצמכם בזמן האחרון. מי שעובד כעת על תהליכי 'שחרור' בתחום הביתי והזוגי יגלה עד כמה ההשפעה הסביבתית חזקה. חוסר השקט מתחלף בתחושת סיפוק. בחוג המשפחה מפרגנים ליכולות שלכם. תחשבו על כול ההיבטים ותגלו שאתם 'אדונים לגורלכם'.
רוח ונפש: בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות תפזורת של אבני-מזל [קריסטלים], עלה בגורלכם המסר הבא: אתם צריכים להתעלם ממשקעים אישיים ולהתרכז אך ורק במה שטוב עבורכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

פליטת פה אומללה מכניסה אתכם למבוי סתום. לצאת מהתסבוכת לא יהיה קל אולם אם תתמידו במאמץ, בסופו של דבר תצליחו. התדמית שלכם תשוקם ואפילו תגיעו למקום מוצלח יותר אם תעמדו על דרישותיכם בצורה קרה ונחושה. למרות שבא לכם מאוד, עד סוף השבוע אין לכם אפשרות להקדיש יותר זמן לבית. התאזרו בסבלנות.
רוח ונפש: בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות תפזורת של אבני-מזל [קריסטלים], עלה בגורלכם המסר הבא: אם אדם זר משפיע על חייכם, עשו הכול כדי לגלות את מניעיו הנסתרים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יום מלא אנרגיות סוערות. אתם מתעוררים עם צורך להסתער על משימות שהצבתם לעצמכם. האמת היא שבתוך תוככם אתם יודעים ומרגישים שהגיע הזמן לשינויים אישיים. אל תנהגו בפזיזות אלא מתוך שיקול דעת. קחו את הזמן ותוודאו אתם שלמים עם עצמכם בכל מה שנוגע לשינוי בסגנון חיים. הרקיע פותח הזדמנויות חדשות בפני אלה מכם אשר ניחנו בכישרון כתיבה ובהבעה בעל-פה.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: יש לכם אלף ואחת סיבות להתחשבן עם העבר, אך זכרו כי המנצחים הגדולים של החיים מפנים עורף לעבר וממשיכים בדרכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

צפויות התפתחויות חיוביות בעבודה. מגיעה לפתח דלתכם הצעה מפתה מאוד ולא רק מבחינה כלכלית. למרות ההתלהבות- הפעילו שיקול דעת. קשר בעייתי מסתיים בקול ענות חלושה ולמרות שיש לכם לא מעט עוגמת נפש אתם בטוחים בצדקתה של הדרך. תחושת התסכול והפספוס תתחלף מהר מאוד בהרגשה טובה – עם כניסתכם למערכת יחסים חדשה.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: האירו את עצמכם ואל תדאגו לאחרים. אם אתם תהיו מוארים, הם כבר יבואו להסתופף בנגוהות האור אשר תבקענה מכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

הגיע הזמן שתקדישו קצת זמן גם לעצמכם. למרות שבדרך כלל אתם לא מקפחים את עצמכם, התרחשויות דחופות גרמו לכם לאבד איזון בגלל חוסר זמן איכות. אין צורך להרגיש לבד 'במערכה' ולקחת את כל ענייני הבית על ראשכם באופן בלעדי. יש עוד אנשים בבית וחלוקת עבודה תגרום לכם להרגיש פחות מוטרדים.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: צפויה לכם הצלחה שהיא חומרית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הגשמי על פני הפן הרוחני.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

שמרו על איפוק גם מול אנשים שמתגרים בכם. היכולת שלכם לתפקד בתנאים לא רגילים, ממש מופלאה ואתם צריכים לתת לעצמכם טפיחה על השכם. כשמגיע- אז מגיע. מצב הרוח שלכם משתפר. בחירת האנשים המתאימים לבלות איתם את הערב תהיה בעלת השפעה מכרעת על המשך סוף השבוע. הרקיע רומז על אפשרות לפיה תוכלו להפוך תחביב למקור הכנסה.
בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של פרסת-סוס: הצורה מייצגת מצב ממוזל ומוצלח מכל היבט שהוא. מזל יותר משכל. אין צורך לתכנן אלא לזרום עם מה שיש.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום של שינויים. הרבה דברים מתרחשים ואפילו אתם, שריגושים וחדשנות הם מצב טבעי עבורכם, מרגישים עומס מסוים. היום במיוחד יש לכם הרגשה שזרם החיים לוקח אתכם למקומות חדשים, ואתם צריכים רק לאפשר לדברים לקרות בלי מאמץ מיוחד. מאידך, תחום פעילות שאתם משקיעים בו זמן ואנרגיה, גורם להרמת גבה אצל הסובבים אתכם. נראה שבסיפור הזה אינכם זוכים בתמיכתם.
בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של שדה-חרוש: הצורה מייצגת מצב אשר לפיו אתם עומדים ליהנות מפרותיה של השקעה כלשהי שבוצעה בעבר.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אם תצליחו להתחבר למקורות היצירתיות, תוכלו לגלות לאיזה גבהים אתם מסוגלים לעוף. הכישרון שלכם הוא באמת יוצא דופן וצריך רק לדעת לנצל את המומנטום בצורה יעילה. די לכם לבזבז זמן על סכסוכים ופוליטיקה פנימית בעבודה. עדיף להתמקד בעיקר. תנו לדמיון שלכם להמריא בלי הגבלה. הרקיע רומז על סדקים שעלולים להיווצר ביחסים עם ידידים ותיקים.
בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של כלי-מיתר: הצורה מייצגת מצב אשר לפיו אתם זקוקים ליד מכוונת בתחום עיסוק שרק לאחרונה התוודעתם אליו.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

למרות שיש לא מעט קושי בתחום הרומנטי, הרי שאתם חשים שאתם בדרך הנכונה. כדאי מאוד לבלות עם חברים שמפרגנים ויכולים לעזור לכם לצאת ולהתאוורר, כמו שבאמת מגיע לכם. גם לכם מגיע זמן איכות! הרקיע רומז על היווצרותם של ניגודי אינטרסים בין המתרחש אתכם במישור הקריירה, לבין אירועים המתחוללים בתחום האישי.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של אייל: המסר הוא – ההצלחה בוא תבוא אך יש להצטייד בסבלנות. נראה שאתם מעפילים אל הפסגה עקב בצד אגודל.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

שיחה שתתקיים עם אורחים שיגיעו לביקור, תעלה נושאים כאובים שלא נתתם עליהם את הדעת. בפעם הראשונה תשמעו תלונות על אכזבה ממישהו שכלל לא חשבתם שיש לו רגשות מסוג כזה. הדברים עלולים לגרום לכם לדכדוך. אל תנסו להתנחם בצלחת אוכל או מתחת לשמיכה. התמודדו עם זה! יש לכם יכולת והזדמנות פז לגלות את רגשותיכם בעניינים חשובים.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של תאו: המסר הוא – לפעמים צריך להפעיל מרפקים על מנת לזכות בתהילה. לא הכול מושתת על טאקט ודיפלומטיה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אתם נלחצים בין אנרגיות הרמוניות לבין אנרגיות מאתגרות. קיים בלבול בקשר למערכות יחסים בהן אתם מעורבים. מצד אחד אתם מרגישים שעשיתם הכול למען ההצלחה המשותפת ומצד שני אתם מודעים לעובדה שאתם שומרים חלק פרטי מאוד בחיים, לעצמכם. אין ספק שההרגשה עוברת לאנשים שמעורבים איתכם מבחינה רגשית. אל תסתירו את מה שלא חייבים לשמור בסוד, אלא אם כן המידע עלול לפגוע באחרים.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של פיל: המסר הוא – כדי לזכות באדם שאתם רוצים בו יהיה עליכם לנקוט בגישה חריגה ומקורית. הציעו לו הצעה שלא יוכל לסרב לה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button