הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 31-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

מצב הרקיע עלול להוביל לחרדות שווא. היום אתם חווים שינויים בתודעה. חפשו שיטות מתוחכמות לפתרון הבעיה שמקורה, כך נראה פסיכוסומאטי. חיי האהבה מתפתחים יפה. אומנם זה לא בדיוק מה שציפיתם לו אבל אין ספק שיש התקדמות משמעותית. אווירה חמה ומפרגנת גם בבית. התוקפנות שהרימה ראש בתקופה האחרונה פשוט נעלמה. יפה לכם ככה.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הפרק העליון שבאגודל ששמו "פרק היוזמה": אם פרק זה הוא דומיננטי יותר מן הפרק התחתון, הרי שהתופעה מייצגת מזג אימפולסיבי.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

צפוי יום עמוס. אנשים עלולים להתיש. אתם עסוקים מאוד וההרגשה של לחץ רק מוסיפה שמן למדורה. אתם מנסים להפיק אירוע וזה גוזל מכם זמן רב ואנרגיות בלי סוף. האצלת סמכויות ושיטות ייעול הן ללא ספק דרך לחסוך לכם בבריאות. מבחינה רגשית-נפשית אתם חשים צורך בפינוק או חופשה טובה- לבד. בעצם למה שלא תיקחו יוזמה ותעשו בדיוק את זה?
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הגבעה השוכנת בהמשכו של האגודל ששמה "גבעת וונוס": אם גבעה זו היא תפוחה ודומיננטית, הרי שהתופעה מצביעה על תיאבון סקסואלי ומשיכה לבני המין השני.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

נראה שאתם מתחילים את השבוע בתחושה של מעין חופשה. אתם מרגישים קרובים מתמיד לבני המשפחה והכול זורם על מי מנוחות. היכולת לבטא את עצמכם טובה במיוחד וזה הזמן לשיחת נפש. לדבר ולומר את מה שעל ליבכם, זה דבר אחד ובהחלט לא אומר רשימת דרישות. צפויות הצלחות ספונטאניות שאינן מושפעות מתכנונים קודמים.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הזרת ששמה "אצבע מרקורי": אם הזרת היא ארוכה הרי שהתופעה מצביעה על יכולת תקשורתית טובה עם הסביבה. זרת קצרה מצביעה על חשבון לא סגור עם דמות האב.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

ביקור אצל חברים מותיר אתכם מותשים בגלל מפגש לא מתוכנן עם אדם מהעבר הרחוק שלכם. יתכן ותצטרכו לשנות קצת את הלו"ז הצפוף המצפה לכם במהלך היום. אתם מנסים להיות פתוחים ולנצל כול רגע בחיים, מגמה חיובית לכול הדעות, אך לא בכול מחיר. אם אתם מרגישים שהעמסתם על עצמכם יותר מדי- תורידו את הטורים.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הגבעה הנמצאת בבסיסה של הזרת : אם גבעה זו היא תפוחה, הרי שהתופעה מצביעה על קשר חם עם שורשים ומשפחה כמו גם סגידה לדמות האם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יום מלהיב. אתם מצליחים להקסים מספר לא מבוטל של אנשים שמוכנים, כך נראה, ללכת אחריכם באש ובמים. תנו לכישרון המנהיגות שלכם להתבלט ונצלו את המצב לטובתכם. למה לא ? אתם לא דורכים על גוויות ולא פוגעים באף אחד אלא רק נותנים לעצמכם צ'אנס להראות את היתרון בשטח. על כך מגיע לכם פרס, ללא ספק.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הקמיצה ששמה אצבע אפולו: אם הקמיצה היא ארוכה ודומיננטית, הרי שהתופעה מצביעה על יכולת מנהיגות ועל כישורים דרמטיים.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום של חוסר שקט. הכל מסביב סוער. אינכם יכולים להשתחרר ממחויבויות שונות שבחלקן לפחות, נראות לכם מיותרות. בתחום העבודה יש עימותים עם אנשים שאינם ממלאים את חובתם ומשאירים אתכם בעמדת המתנה. הריכוז ירוד ולכך מתווספת תחושה שאינכם מצליחים לעמוד בקצב. יש ליטול פסק זמן כדי לשקול מחדש את יחסכם לפרשיה שמעיקה עליכם.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הפרק התחתון שבאגודל ששמו "פרק השמרנות": אם פרק זה הינו דומיננטי ומשמעותי יותר מן הפרק העליון, הרי שהתופעה מצביעה על היגיון בריא ושיקול דעת.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אנרגיות הזויות מדירות שינה מעיניכם. לא לדאוג. המצב יקבל תפנית מפתיעה שתעזור בכיוון פתרון הבעיות או חלקן לפחות. למרות שהדברים אינם זורמים בקצב שקיוויתם וייחלתם לו, הרי שבסך הכול יש סימנים להצלחה. שמרו על ראש פתוח ואל תגבילו את עצמכם מבחינת אפשרויות. יש מי שיציע לכם הצעה שנראית, על פניה, תמוהה. אל תדחו על הסף.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי השקע הקיים בבסיס שורש כף היד ששמו "נפטון": ככל ששקע זה עמוק יותר, כך קיימת נכונות רבה יותר לגמישות ולפייסנות כמו גם מטען של יצירתיות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

הרגישות שלכם עלולה לסבך אתכם במקצת. גם במקומות בהם אף אחד לא מתכוון לפגוע אתם עלולים לצאת נעלבים ומוחלשים. התגובה עלולה להפוך לאגרסיבית כלפי אנשים שגורמים לכם להיות מתוסכלים. מאבקי כוח זה ממש לא הסטייל שלכם, גם אם יש מי שמאשים אתכם בדיוק בכך. שאלה שתציגו לפני השינה, תזכה במענה של פיתרון בחלום.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הגבעה הנמצאת בפאת כף היד בצד של הזרת ששמה " גבעת לונה": ככל שגבעה זו תפוחה יותר כך גוברים והולכים הסימנים המעידים על יצריות ועל יצירתיות.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

פגישה מתוכננת מראש מכניסה אתכם למתחים מיותרים. אולי לא כדאי לכם להתחייב להימצא במקומות בהם אתם לא מרגישים נוח. המחיר הרגשי – גבוה מידי. אתם מתרגזים ובצדק על חוסר השוויון ועל אלה שמצליחים להתחמק מאחריות ברגעים קשים, בסדרת תירוצים שחוקים. מה לעשות? לדאוג להיות בחברה המתאימה.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הגבעה הנמצאת מתחת האצבע המורה ששמה "גבעת יופיטר": ככל שגבעה זו תפוחה יותר כך הולכת וגדלה הנטייה לחופש אישי ולשחרור ממוסכמות.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם מרגישים במעין בדידות-רגשית. התופעה מעודדת אתכם למקם את מרכז הכובד של היום הזה בבית דווקא, למרות שעניינים דחופים דורשים את מלוא תשומת ליבכם. חשוב לפעול מתוך יעילות ולהקפיד על אסרטיביות בעיקר בקשרים עם בעלי מקצוע. בתחום האישי- יש מי שעושה רושם כאילו מנסה להתקרב אליכם אך בעצם הרעיון הוא להשתמש בכם לצרכים אישיים. חשוב שתראו את המגבלות ותבחרו רק את מה שבאמת מתאים לכם.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי האצבע המורה ששמה "אצבע יופיטר": ככל שאצבע זו ארוכה יותר ודומיננטית, כך גם הולכים ומתרבים הסימנים המעידים על כריזמה וכושר מנהיגות.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

יום טוב. בן משפחה קרוב משתף אתכם ברגשותיו ואתם מוצאים בדיוק את המילים הנכונות לומר. יחד עם זאת, השתדלו להישאר בתחום העידוד והימנעו מאמירות החלטיות שעלולות להקדים את זמנן ולגרום מאוחר יותר, לאי נעימות מול גורם שלישי. הצלחתם להשתחרר מרשימת מחויבויות שהייתם עסוקים בהם לאחרונה ? הגיע הזמן לקחת חופש.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי אצבע האמה ששמה " אצבע סטורן": ככל שאצבע זו ארוכה יותר ודומיננטית, כך הולכים ומתרבים הסימנים המעידים על רוחניות, אינטליגנציה ונטייה למרדנות.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

קשר רומנטי חדש עולה על הפרק. קידום תוכניות אישיות ועסקיות משתלב היטב עם האנשים חדשים שפורצים לחיים שלכם מכיוונים לא צפויים. תקבלו הצעת עבודה שתדרוש מכם להשקיע זמן רב לעבודה מול קהל. למרות התנאים המפתים רצוי שתשקלו טוב טוב האם אתם מוכנים פיסית ונפשית לקחת על עצמכם משימה מעין זאת.
טיפ כירולוגי: בתורת כף-היד [כירולוגיה] אתם מיוצגים על-ידי הגבעה השוכנת בבסיס כף היד בצד של הזרת ששמה "גבעת התהומות": ככל שגבעה זו תפוחה יותר כל הולכים ומתרבים הסימנים המעידים על חולמנות, רומנטיות, יצירתיות וכישורים אמנותיים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button