הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 03-04-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
אדם שאינכם מחבבים מרכל ומפיץ עליכם שמועות מרושעות. מצב הרוח שלכם ירוד ולא פלא. יש לכם הרגשה של חוסר אונים ושל חוסר שליטה. מצד שני, אתם יכולים לבחור לא להתייחס למעשים של אנשים אחרים, במיוחד כאלה שאינכם מעריכים יתר על המידה ממילא. הזדמנות נדירה לתרגול העלאת הערך העצמי בלי תלות בעולם החיצוני. אנרגיה קוסמית מייצגת תקופה של שפע ופריון. בשורתה טובה במיוחד למחפשי העבודה שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
אתם עסוקים בארגון מחודש של הבית, בפעם המי יודע כמה… עדיף לדחות את ביצוע התוכניות ליום רגוע יותר ולא לדחוק את עצמכם ואת שאר בני הבית לפינה, רק בגלל תחושת הדחיפות הבלתי מוצדקת בעליל שנתקפתם בה. נכון, יש לכם צורך בשינוי אך נסו להפנים את הרעיון שהזזת הרהיטים לא תפתור את הבעיה, מן הסתם. אנרגיה קוסמית מייצגת מזל טוב שהוא מעין קמע המגן עליכם, כמו גם מישהו במרומים הפוקח עליכם עין.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
אין ספק שאתם מתחילים להרגיש את ההבדל ביחס הסביבה אליכם. עשיתם מאמץ ממשי לשנות גישה והגיע הזמן לקטוף את הפירות. גם אירועים שנראים כאילו הם אקראיים מתרחשים סביבכם ומוכיחים את העיקרון האוניברסאלי שראש ולב פתוחים מזמנים אנשים והתרחשויות מרתקות אל תוך חייכם. זה כול מה שצריך. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו אדם רב פעלים נוטל אתכם תחת חסותו. זה הזמן להסתייע בקשרים שנרקמו בעבר.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
רגישות פתאומית גורמת לכם להיעלב מכול מילה שנזרקת לחלל החדר בו אתם נמצאים. אתם עלולים להסתכסך במריבות וויכוחים בעל כורחכם. נסו להיות מודעים למה שקורה ולעצור את ההרגשה שכולם מנסים לפגוע דווקא כשקשה לכם במיוחד. הימנעו מקבלת החלטות ונסו לשמור על פרופיל נמוך גם עם בן/ת הזוג. אנרגיה קוסמית מייצגת בשורות טובות המגיעות מעבר לים, כמו גם את הצורך לבצע פעולה כלשהי אשר יש לה קשר עם חו"ל.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
אתם מרגישים שעבדו עליכם והתחושה הזאת מביאה עימה תסכול מתמשך. כדאי ליזום שיחת בירור עם ה'אובייקט' כדי לברר את כול העובדות. משבר אמון אינו מבשר טובות אולם יתכן כי תגלו שהאמת אינה כול חמורה כפי שחשבתם. תשאלו את עצמכם איך אתם תופסים את מהות הקשר והאם אין דברים שאתם נוטים להסתיר. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו את פוסעים בבטחה אל ראש הסולם הקרייריסטי, אך עושים זאת עקב בצד אגודל.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
אל תישארו מאחור כאשר כולם דוהרים קדימה. יתכן שאתם לא ערניים מספיק. יום חשוב מאוד בעסקים. יש סימנים שצריכים לעורר אצלכם חשד לגבי אנשים שאתם קשורים אליהם. אורות אדומים לא מהבהבים ככה סתם. שימו לב לפרטים הקטנים ואל תהססו לשאול את כול השאלות המתבקשות. אנרגיה קוסמית מעודדת סולחה והתפייסות עם אדם שאתם וגם הוא, כבר שכחתם על אודות מה ניטש וויכוח ביניכם. בקיצור, לשכוח ולסלוח.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
צפויה התחלה טובה שיש להבטיח שתימשך עוד הרבה זמן. סימנים של התאוששות צריכים בהחלט לעודד אתכם. יחד עם זאת עליכם לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים (והחשובים כל כך) ולא לסמוך על המזל או על אנשים אחרים שיסדרו עבורכם את העניינים הטכניים, כפי שקרה פעמים רבות בעבר. הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם. לא אתם בראתם את העולם, ועל-כן לא אתם צריכים לדאוג לו.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
יש לכם יכולת נתינה גדולה ואם רק תאפשרו לעצמכם, התמונה יכולה להיראות הרבה יותר טוב מכפי שנדמה לכם עכשיו. הפסיקו להבטיח הבטחות ולפזר מילים בכל כיוון אפשרי, אם אין לכם כוונת ליישם אותן. יש לא מעט אנשים שכועסים עליכם בגלל שאתם מאכזבים אותם שוב ושוב. תקפידו על מה שאתם אומרים. ייתכן כי אנשים כלשהם שאתם רואים בהם את ידידיכם, אינם כה נפלאים כפי שנדמה ואילו אלה הנחשבים ליריביכם – עשויים להתגלות כמי שמסוגלים לעזור לכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
אל תיקחו כל מה שקורה לכם ברצינות תהומית. תפתחו את חוש ההומור ותתחילו להסתכל על עצמכם בקריצה קלילה. הלחץ שאתם מרגישים, מגיע מאנשים שמנסים בכל הכוח להשפיע עליכם. תחסכו לעצמכם כאב ראש ענק אם תגדירו בקול רם, בדיוק המרבי, את מה שאתם רוצים בלי חשבון! חוש הומור והיכולת לצחוק על אודות עצמכם, עשויים לחלץ אתכם מכל מכשול ופגע. נסו זאת בפעם הבאה שאתם משוחחים עם המושכים בחוטים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
אתם מחוברים מאוד למה שקורה סביבכם אבל בוחרים משום מה להתעלם מסימנים ואיתותי אזהרה. הגיע הזמן להתמודד עם הדבר שממנו אתם פוחדים. שום דבר רע לא יקרה לכם אלא להיפך. תחושו התחזקות והתעצמות פנימית ותיווכחו לדעת שה-"שד לא נורא כול כך". מומלץ מיקוד ואומץ. זה הזמן לפתות את יריביכם בשיטות מתוחכמות ואפילו ערמומיות, על מנת שיפסעו הישר אל המלכודת שאתם טומנים להם. אל תהיו כה גלויים ושקופים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
המיומנויות האישיות שלכם יאפשרו לכם להגיע למקום אליו אתם שואפים. להתמודד עם האתגרים שמתחדשים כל פעם, אין פירושו של דבר – להילחם או לוותר. יש דרך ביניים! לפתע אתם מגלים כמה עובדות חשובות המסבירות את מה שמסתתר מתחת לפני השטח. זה הזמן המתאים להפעיל יוזמה ולפעול בכול הכוח. אל תחכו להזדמנות שנייה. נסו להתבונן על חייכם מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן יישמו על עצמכם את העצות שהייתם מעניקים לאחרים אילו היו במצבכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
היום אתם חשים עייפות ושמחים שסוף השבוע כבר כאן. בכל אופן, ברור לכם שאין ברירה אלא להמשיך. למרות שיש לכם הזדמנות לצאת, את הערב מומלץ לבלות לבד בבית או באווירה משפחתית שקטה. אל תתפתו להצעות אחרות. קשה לכם? נתקו את הטלפון ולכו לישון מוקדם. מקדו את תשומת-ליבכם באפשרויות הצפונות בתוך המכשולים וזכרו כי בכל רע הכרחי טמון זרע גדול של הטוב והאור.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

Back to top button